Mumsema

İdrardan meniye benzer sıvı gelmesi

  • 08 Mayıs 2021
  • 1.638 kez görüntülendi.
İdrardan meniye benzer sıvı gelmesi
resmin alt tagı

Namaz kılıcam bu durum musahitmi Acil…!

emniciba
bugün okulda wc ye gittim işedikten sonra bir sıvı akışkan bir şey anlayamadım merak ettim şey idrardan sonra meni gelir mi gusül alayım mı ?


Cevap: Namaz kılıcam bu durum musahitmi Acil…!

Hoca
İdrardan sonraki gelen akıntı vedidir.. meni değildir. Gusül gerekmez.


İdrardan meniye benzer sıvı gelmesi

b@tu
arkadaşlar yeter artık cidden bıktım ya küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum hep cuma günü olur kadir günü olur başıma gelir başka hiç bir zaman başıma gelmez ya bu nedir ya tuvalete gidiyorum küçük tuvaletimi yapıyorum namaz kılacaktım iyice sıkıyorum damlalar aksın diye son damlaya dokunuyorum yapışkan uzuyor gidiyor yeter artık bu guslü bozuyor mu bıktım !!!!! günde 5 kere gusül aldığım oluyor !


Cevap: Yeter artık bıktım bıktım bıktımmmm

sstrn
Değerli kardeşim bu çıkan sıvının vedi olabilme ihtimalide vardır vedi hakkında yeterli bilgiye sahip misin ? Gusül gerekmez.


İslam571
bu dediğin %99 Vedi,ve Vedi de Guslü bozmaz ,dert etme

Buluğ çağma ermiş kimsenin dört çeşit suyu vardır.

1- İdrar, 2- Meni, 3- Mezî, 4- Vedî.

Bunlardan guslü gerektiren yalnız menidir. Meninin üç özelliği vardır:

1- Sıçrayarak çıkması,

2- Hazzın hasıl olması.

resmin alt tagı

3- Yaş iken hamur kokusunu, kuru iken yumurtanın beyaz kısmının kokusunu vermesidir.

Vedî. idrardan sonra çıkan katı ve beyaz bir sudur. Mezî de beyaz ve ince bir su olup şehvet hissi galebe çaldığı anlarda meydana gelen bir sudur. Binâenaleyh söz konusu vedi ve mezi den dolayı gusül gerekmez.


sstrn
Değerli b@tu kardeşim vedi küçük abdestten sonra çıkan koyu bulanık renkli ve kokusuz çıkan bir sıvıdır (tıp dilinde prostat sıvısı) neden çıktığını söyleyeyim ağır bir şey kaldırmaktan çok yürümekten yorulmaktan affedersiniz çok ıkınmaktan dolayı çıkar bunu meni ile ayırt ettin mi rahata kavuşursun.Meni ise beyaz renkli Kokusu yaşken hurma tomurcugu, kuru iken yumurta kokusunu andırır.Vedi için gusül gerekmez ama vedi çıkınca abdest varsa bozulur benim sana söyleyeceklerim bu kadar

Allah’ın rahmeti bereketi üzerine olsun.


mümini78
Yazılarımı oku kardeş:

Eğer genç bir birey olarak istimna hiç yapmıyorsan biyolojik olarak ihtilam olman şarttır. Bu da ya rüya da olur ya da kendiliğinden bazen büyük abdest sonrası bazen de yüksekten atlama vb vs bazende insan oturduğu yerde böyle bir durumla karşı karşıya kalabilir. Bu durum bazen günde iki kez bazen haftada iki kez bazen de ayda iki kez olabilir ya da üç yani zamanı belli değildir. Sonuç: bu durumda senin gusül etmen şart değildir. Namaz abdestini tazelemen yeterlidir.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Hırsızlık yaptım çok pişmanım ne yapmalıyım

ahmet5555555
selamın aleyküm arkdaşlar birazcık mezi geldikten tahminen 10 dk sonra lavoboya gittim ihtiyacımı giderdikten sonra 4 veya 5 damla ama dolu dolu uzayan bir sıvı geldi acaba gusül abdesti almama gerek var mı şimdiden teşekkür ederim ALLAH razı olsun


Desert Rose
Tuvalette gelen sıvı berrak açık sarı renkte ise mezidir gusül abdesti gerektirmez
Sümük gibi katı ise menidir gusül gerekir.
Forumda arama yapıp meni ile mezi arasındaki farkı öğrenelim


Kayıtsız Üye
uzvum sertlesmisti birseyin geldigini hissetmedim uzvuma baktim yavasca hafif dolu dolu seffat uzayan birkac damla geldi sonra 5 dk sonra yine ayni sivi geldi bi iki damla bu mezimidir gusül gerekir mi ALLAH rizasi icin cevap verin bilmiyorum ne oldugunu hergun abdest almaktan biktim lutfen:/yardim ediniz


Kayıtsız Üye
Bendede Oldu Ama Bende Direk Yapışkan Bir Şey Geldi Şeffaftı Uzuyordu Gusül Gerektirir mi ?

bendede oldu beyler güsül gerektirmi Allah aşkına bilen yazsın


Şema
idrardan meniye benzer sıvı gelmesi
< sivi geldi bi iki damla bu mezimidir gusül gerekir mi >
Bu sıvı mezidir gusül gerektirmez.
< mezi yapışkan mıdır >
zevk suyu yapışkan mıdır
idrarın katı şekli, yumurta akı gibi
< idrardan sonra gelen yapışkan sıvı >
Bu mezi de olabilir Vedi de


Kayıtsız Üye
selamun aleyküm bazen idrarımı yaptıktan sonra bir damla veya daha az uzayarak çıkan bir şey geliyor bu durumda ne yapmam gerekir?


Şema
idrardan meniye benzer sıvı gelmesi olur bu vedidir
Vedi gusül gerektirmez
Tabi bu şehvet hissi olmadan geliyorsa vedidir


Kayıtsız Üye
Selamun Aleykum.Benim bir olayım oldu.Ben bir kere istemeden zevklendim.Elimde değildi.Ne kadar istemesem de bende zevklenme olayı meydana geldi.Şimdi zevklendikten sonra gelen sıvı mezidir ve mezi cünüp etmez ya.Şöyle düşündüm.Zevklendikten sonra gelen mezi olayında penis kanalına meni de gelir mi?Ve eğer ki mezi gelirken penis kanalına çok ya da az meni geliyorsa helaya gidip idrarımızı yapsak o kanala gelen meni dışarı çıksa cünüp eder mi etmez mi?
1-)Bakın boşalma değilde mezi olayında penis kanalına meni gelir mi?
2-)Eğer ki penis kanalına meni geliyorsa mezi gelirken veya geldikten sonra tuvalete gidersek idrarla beraber meni çıkarsa cünüp olur muyum?

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Sevgilimin elini tutunca zevk suyu geliyor gusül gerekirmi

@hmet
1. Meni kanala gelip durmaz fışkırarak çıkar. idrarla gelen muhtemelen mezidir.
2. Meni olduğu kesin ise, fışkırarark çıkar ve lezzet meydana gelirse yıkanmak gerekir.


Kayıtsız Üye
Selamün aleyküm abim benim idrardan sonra su gibi birşey geliyor neredeyse her zaman oluyor ve bazen arada parlayan ama yapışkan olmayan bir su geliyor. Şimdi birincisi mi meziyy ikincisi mi. Allah’a şükürler olsun ki aklımdan şehvetleneceğim birşey geçmiyor ama her zaman su geliyor ben bir anlam veremedim Size zahmet bunu açıklayabilirmisiniz.


KamuraNNN
Bu olay her zaman oluyor diyorsun ve idrardan sonra oluyor diyorsun bak kardeşim bu bir kere vedidir.Fakat yapışkan olmadığı için büyük bi ihtimalle idrardır.Yapışkan olsaydı idrardan sonra gelen sıvı %90vedidir.


Kayıtsız Üye
Selamün Aleyküm değerli kardeşlerim. Ben bu olayı yaklaşık 1 yıldır yaşıyorum bir yerde sürekli oturduğumda ya da sürekli haraket ettiğimde tuvalet yapmadan önce veya sonra bir yapışkan bir şey geliyor. Bunun için gusül abdesti almam gerekli midir?


ACİLSERVİS
Mezi gelmesi gusül gerektirmez. Değdiği yerleri kirletir oraların yıkanması gerekir.


Kayıtsız Üye
Allah razı olsun kardeşim aydınlattın be çok rahatladım saol


Mehmet Reşat
Selamun Aleyküm arkadaşlar. Ben 13 buçuk yaşında bir gencim. Bundan tam 2 ay önce ister istemez mastürbasyon yaptım. O gün bugündür hiç rahat edemiyorum. Lavaboya gidiyorum, ihtiyacımı gördükten sonra mahrem yerimi silmek için sıktığımda yoğun ama yapışkan bir sıvı akıyor. Siliyorum sıvıyı, 1 dakika sonra idrar tekrar geliyor, işimi görüyorum. Gene o sıvı akıyor. Halbuki zevk almıyorum, şehvet hissi olmuyor. Bu sıvının ne olduğunu öğrenebilir miyim. Forumlarda birkaç damla gelen sıvının mezî olduğu yazıyor ama anlattığım tahminimce 8-9 damla geliyor. Anneme babama söylemeye utanıyorum. Birde namaz kılıyorum, sıkıntı olur mu ? Allah rızası için bana biriniz açıklasın.


ACİLSERVİS
ve aleykümüsselam 8-9 damlada bir kaç damladır meni çok daha fazladır.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Haşr Ne Demek ? Haşr Hakkında Bilgi

Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar bugün zevke geldim yatarken biraz okşadım tam boşalacak gibi de değilde öyle bir şey oldu cenup olmamak için hemen elimi çektim ve yataktan kalktım tuvalete gittim işedikten sonra yapışkan bir şey geldi sonra tehlikeye girmemek için tuvaletten çıktım adım attım yürüdüm evin içinde şu falan içtim tuvalete tekrar gittim çişimi yaptım yaptıktan sonra tekrar yapışkan bir şey geldi banyoya girdim gusül almaya banyoda çok az işedim ondan sonra gusül aldım acaba gusül kabul olmuş mudur yada bir iki damla bir şey aksa çamaşıra gusül almam gerekir mi ALLAH RIZASI İÇİN ACİL YARDIM EDİN


ACİLSERVİS
Ve aleykümüsselam Mezi için gusül gerekmez. Sadece meni aktığında gusül alınır. Bunun tarifleri forumda bir çok yerde var. Bu kelimelerin ne olduğunu araştır.


Mümin Bir Kul
Selamün Aleyküm Hocam.

ALLAH Rızası İçin Çok Acil Cevabınıza İhtiyacım Var.
Ben İdrarımı Yaptım, Sonra Uzvumu temizleyeyim derken 2-3 damla sıvı geldi, parmaklarımla baktım, yapışkan ama uzamıyordu, parmağımdayken rengi şeffaf çok hafif beyaza yakın, ışık ta yanıltıyor olabilir, ama uzuyor mu diye parmaklarımla o hareketi yaptığımda, 1-2 milimetre belki uzuyor, santimetre değil, o milimetre de beyaza dönük görünüyordu, ama parmağımdayken rengi tam beyaz değil, şeffaf hafif beyaza dönük, ama bayağı yapışkandı,
Şehvet falan zaten yoktu, benim amacım İdrarımı yapmaktı zaten, sıçrayarak gelen birşey de değildi,

Hocam bu gelen meni midir, değilse adı nedir, meniyse de, şehvetsiz geldiği için Gusle gerek var mı

Hocam Gusül Lazım Mı
Acil Cevap Verin Lütfen, Vakit Çıkmasın Diye Diyorum.
Ben Meniye benzetemedim ama, Sizin bilginize ihtiyacım var Acil

İNŞALLAH erken görürsünüz mesajımı

Kardeşler, idrardan sonra iyice idrar kalmasın çıksın diye, uzvumu bir kere geriden ileriye sıktım, Sonra Su ile temizleme işlemine geçerken, ilk elimi temizlemeye attığımda gerçekleşti, onu da belirteyim
Şehvet falan yoktu, sıçrayarak ta çıkmadı, detaylarını yukarıdaki mesajımda verdim

ALLAH Rızası İçin Acil Cevap


ACİLSERVİS
Meni değildir. Meni rüyalanma ile çıkar, mast ile kasıtlı olarak çıkar ve cinsel ilişki ile çıkar bitti. Gusül gerekmez.


idrardan sonra meniye benzer sıvı gelmesi, idrardan meniye benzer sıvı gelmesi, idrardan beyaz sıvı gelmesi

resmin alt tagı
Bildir
guest

6 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
kadir

Selamin aleyküm ben uyandiktan sonra hep kontrol ederim tuvaletimi yapmadan sıvı geldi ve tuvaletimi yaptım ve sonra gelmedi yaşım 23 a rüyalanmadın bu nedir gusül… Daha Fazlası »

İmam

Selamün aleyküm hocam benim sorum hocam yaklaşık 1 yıldan fazla belki de az sevdiğim kızla konuştuğum da kötü şeyler düşünmüyorum ama nedense tuvalete gittiğim de… Daha Fazlası »

Yazar

Selamünaleyküm hocam ben 13 yaşında bir erkeğim her idrarımı yaptıktan sonra berrak şu renginde bi sıvı geliyor hiç zevkle melih de olmuyor ve bu sıvı… Daha Fazlası »

6
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx