Mumsema

Adetten Sonra Gelen Akıntı Orucu Bozar Mı

  • 08 Ağustos 2019
  • 1.018 kez görüntülendi.
Adetten Sonra Gelen Akıntı Orucu Bozar Mı
resmin alt tagı

Adet sonrası kahverengi akıntı orucu bozar mı

Üç gündür açık kahverengi akıntım var özür kanı sayarak namazımı şimdiye kadar kıldım orucumu tuttum fakat okuduğum şeyler kafamı karıştırdı.
Eğer kahverengi akıntı daha sonra adete dönüşürse akıntı da adetten sayılır yazıyor çoğu yerde ama ben akıntının adete dönüşüp dönüşmeyeceğini nereden bilebilirim? Aynı şekilde 3 günden kısa süren kanamalar da okurdur deniliyor ama 4.güne gelene kadar 3 günden az süreceğini bilemem.
Başka bir yerde adet Zamanı dışında gelen kan özürdür yazıyor geçen ayki adet tarihime göre daha adet zamanım gelmemiş ancak aradan 15 gün geçti ve çok düzensiz olduğu için kesin bir Zaman da belirleyemiyorum.
Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım tam kanama olmadığı için oruç tutmaya devam mı etmeliyim ve özür kanının gelme süresi var mıdır.
kaç günden sonra özür kanı özür olmaktan çıkar cevaplarsanız çok memnun olurum.
Kahverengi akıntı orucu bozar mı

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Kadın adetliyken boşalırsa gusül gerekir mi
resmin alt tagı
Bildir
guest

12 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim

Adetten sonra gelen akıntı orucu bozar mı
Selam aleykum değerli hocalarım Adetten sonra gelen akıntı orucu bozar mı konu hakkında açıklama yapar mısınız ?

Misafir

Adetten sonra gelen sarı akıntı orucu ve namazı etkiler mi Ben adetim in 7 gününde boy abdesti aldım adet sonrası sürekli sarı renginde akıntı gördüm… Daha Fazlası »

Misafir

Adetten önce gelen kahve rengli akıntı oruçu bozarmı Selam Aleykum hocam bir kadından Adetten önce gelen kahve rengli akıntı orucu bozar mı bilgi verir misiniz… Daha Fazlası »

Ziyaretçi

Adetten sonra gelen kahverengi akıntı orucu bozar mı Kadınların Adetten sonra gelen kahverengi akıntı orucu bozar mı kısaca bilgi lazım. Dinimizde kadınlardaki kahverengi akıntı oruçlarını… Daha Fazlası »

Anonim

Selamun aleyküm adetim bittikten sonra, gusül abdestinden sonra öğle vakitlerinde sarı bir leke geldi vr ikindide yine geldi orucum bozulmuş mudur? Ve Adet bittiği zaman… Daha Fazlası »

Elif

Adet bitip 7 gün sonra gelen kahverengi akıntı oruç tutmama ve namaz kılmama engel mi

mevlana

Kendi adetinize göz atmanız gerekir eğer adetinizin bitmediğ bir müddet ise o zaman hayızlı olduğunuz kanaitine varırsınız ve oruç tutmazsınız

12
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx