Mumsema

Rüyada Peygamberi Görmek

  • 01 Kasım 2021
  • 150 kez görüntülendi.
Rüyada Peygamberi Görmek
resmin alt tagı

Rüyada Peygamberi Görmek

Rüyada Peygamber efendimizi görmek gören kişiye çok büyük müjdeler vermektedir. Rüyada peygamberimizi görmek Gören kişiye iman üzeri ölümü yani cenneti müjdeler. Elinde sonunda sıkıntıların gideceğini ve gören kişi için güzel bir yaşamı simgeler.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Porno izlemenin hükmü nedir geri dönülmeyecek bir günah mıdır?
resmin alt tagı
Bildir
guest

3 Yorum
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Muhammed
Muhammed
1 Kasım 2021 21:46

Merhabalar hocam bu soruyu ne zamandan beri sormak istiyorum ama doğru yeri bulamıyorum. Bugün sitenize girdim ve bazı arkadaşlara güzel cevaplar verip arkadaşların siteden mutlu bir şekilde ayrıldıklarını gördüm sorum şu; Ben geçen gün uyurken rüyamda peygamber efendimizi gördüm ama enteresan tarafı şu ki Peygamberi Başka Bir İnsan Sureti İle Gördüm. Gördüğüm kişi peygamber efendimiz olduğuna eminim çünkü rüya durumundayken bana onun peygamber olduğunu söylediler ve ben o anda onun peygamber olduğuna inandım yanına gittim onunla teberrük ettim. Sabah uyanınca çok mutlu uyandım amma sonra onun arkadaşımın sureti ile gördüğümü hatırladım ve ben şok oldum. Bu rüya neye delalet eder çok merak ediyorum cevabını biliyorsanız lütfen bana cevap verin şimdiden çok teşekkür edrim.

trackback
Rüyada Peygamberi Başka Bir İnsan Sureti İle Görmek
1 Kasım 2021 21:55

[…] merhaba arkadaşlar Muhammed kardeşim bu soruyu Rüyada Peygamberi Görmek Konumuzun altına yazdı. Ben rüyasından çok etkilendim ve bunun bir konu altı yorumu değil de […]