Mumsema

Rüyada Peygamberi Başka Bir İnsan Sureti İle Görmek

  • 01 Kasım 2021
  • 490 kez görüntülendi.
Rüyada Peygamberi Başka Bir İnsan Sureti İle Görmek
resmin alt tagı

Rüyada Peygamberi Başka Bir İnsan Sureti İle Görmek

Muhammed:

Merhabalar hocam bu soruyu ne zamandan beri sormak istiyorum ama doğru yeri bulamıyorum. Bugün sitenize girdim ve bazı arkadaşlara güzel cevaplar verip arkadaşların siteden mutlu bir şekilde ayrıldıklarını gördüm sorum şu; Ben geçen gün uyurken rüyamda peygamber efendimizi gördüm ama enteresan tarafı şu ki Peygamberi Başka Bir İnsan Sureti İle Gördüm. Gördüğüm kişi peygamber efendimiz olduğuna eminim çünkü rüya durumundayken bana onun peygamber olduğunu söylediler ve ben o anda onun peygamber olduğuna inandım yanına gittim onunla teberrük ettim. Sabah uyanınca çok mutlu uyandım amma sonra onun arkadaşımın sureti ile gördüğümü hatırladım ve ben şok oldum. Bu rüya neye delalet eder çok merak ediyorum cevabını biliyorsanız lütfen bana cevap verin şimdiden çok teşekkür edrim.

Mumsema

Öncelikle merhaba arkadaşlar Muhammed kardeşim bu soruyu Rüyada Peygamberi Görmek Konumuzun altına yazdı. Ben rüyasından çok etkilendim ve bunun bir konu altı yorumu değil de bir konu olmasını istedim ve ayrı bir başlık açma ihtiyacı duydum.

Rüyada Peygamberi Başka Bir İnsan Sureti İle Görmek

Müjdeler olsun sana ve rüyada gördüğün arkadaşına sevgili kardeşim. Bu rüyayı gören kişi için de ve rüyada görünen kişi için çok büyük müjdeler vardır. Rüyayı gören kişi Allah’ın izini ile iman üzeri vefat edecek yani Allah’ın izni ile sen iman üzeri vefat edeceksin kimin ne kadar yaşayacağı belli değil sakın beni yanlış anlama erken öleceksin manasın da değil. Yani ecel ne zaman gelecekse sen ruhunu ima üzeri teslim edeceksin. Görülen kişi ise Allah’ın izni ile Evliyalık mertebesine varabilir yani Allah’ın sevgili kullarından olacak. Peygamber efendimiz der ki şeytan rüyada beni taklit edemez yani gördüğün kişi kesinlikle peygamber efendimizdi. Lakin Allah onu arkadaşının suretine bürüyerek sana gösterdi ve bu vesile ile sana da ona da büyük bir müjde oldu. Bize de dua et ey güzel kardeşim Allah bize de öyle güzel müjdeler versin Amin……

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua
resmin alt tagı
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx