Mumsema

Rüyada yüksekten düşmek

  • 01 Kasım 2021
  • 711 kez görüntülendi.
Rüyada yüksekten düşmek
resmin alt tagı

Rüyada yüksekten düşmek

düşülen yer ile düştüğün yerin konumu, yüksekliği ve şekline göre iyi yada kötü anlama gelebilmektedir. Yüksek bir yerden harabeye, ıssız bir ortama düşmek iyi bir halden kötü bir hale geçmeye işarettir. Yeşillik, sulak ve güzel bir yere düşmek sıkıntılı bir halden iyi bir hale geçmeye işaret eder. Rüyada düşmek , zengin için onun cimriliğine yorulur. Rüyada dam, balkon yahut çatı gibi yerlerden yüksekten düşmek; bir yeri incinir yahut kırılırsa kendine, dostuna yahut malına gelecek zarara yorumlanır. Bazen düşmek yönetim tarafından hoşlanmadığı bir durumla karşı karşıya bırakılmaya delalet eder.

Rüyada Boşluğa Düşmek Ne Demek

Rüyada boşluğa düşmek, arzu ve isteklerin kısa zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bol rızka bolluk ve berekete sahip olacağına delalet eder. Rüyada boşluğa düştüğünü görmek, kişinin kazancının bollaşması ile rüya sahibinin her türlü imkana sahip olacağına tabir olunur. Görülen bu rüya eşler arasında sevgi ve muhabbetin artıp aile birlik ve dirliğinin pekişeceğine yorumlanır.

Rüyada Uykuda Boşluğa Düşmek

Rüyada uykuda boşluğa düşmek, kişinin iş yaşamında ileriye dönük kararlar almak zorunda kalacağına işaret eder. Bu rüyayı görenler için verdiği kararlarda bin düşünüp bir yapması gerektiğine delalet eder. Rüyada uykuda boşluğa düştüğünü görmek, kişinin gönül ilişkilerinde yeni tanışacağı biri ile huzura ereceğine ve yaşama sevinci olarak da tabir edilir.

Rüyada Karanlık Boşluğa Düşmek

Rüyada karanlık boşluğa düşmek, rüya sahibinin zorlu bir döneme gireceğine yaşananların kişiyi kötü etkileyeceğine işaret eder. Rüyada karanlık boşluğa düştüğünü görmek, kişinin kötü arkadaşlıklar ve yaptığı hatalardan dolayı üzerinden bela ve musibetlerin eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada Boşluğa Düştüğünü Hissetmek

Rüyada boşluğa düştüğünü hissetmek, rüya sahibinin hayatın zor ve sıkıntılarından dolayı kendini boşluk içersinde hissetmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendini yalnız ve sorunlara karşı biçare hissettiğine delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kişinin ruhsal sıkıntılarla boğuştuğuna yorumlanır.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Kadının erkeğin cinsel organını ağzına alması günah mı?

Rüyada Sonsuz Boşluğa Düşmek

Rüyada sonsuz boşluğa düşmek, rüya sahibinin manevi hayattan uzaklaştığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin dünya hayatına daldığına eğlenceye düşkün olduğuna fakat içindeki ruhsal sıkıntıları atamadığına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin hayatına çeki düzen verip hak yoluna dönmesi gerektiğine tabir olunur.

resmin alt tagı
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx