Mumsema

İstemeden İçinden Allah’a Küfür Etmek

  • 08 Ağustos 2019
  • 7.382 kez görüntülendi.
İstemeden İçinden Allah’a Küfür Etmek
resmin alt tagı

Allah’a içinden istemeden küfür etmek

Selamünaleyküm hocam şimdi derdimi nasıl anlatsam bilmiyorum söylemeye bile katlanamıyorum. hocam ben sürekli içimden Allah c.c ye HAŞA istemeden küfür ediyorum ama namaz kılıyorum oruç tutuyorum.

hepsi boşa gidiyormuş gibi geliyor sürekli küfür var içimde sürekli dua ediyorum bu sıkıntım gitsin diye çok korkuyorum.

kafir olacağım diye ebediyen cehennemden çok korkuyorum imanımı kaybetmek istemiyorum özellikle namaz kılarken oluyor. içimden haşa Allah’a küfür ediyorum içimde ki o sesi susturamıyorum.
bir türlü hocam Allah rızası için yardım edin ben ne yapmalıyım.
Ramazan ayındayız şeytan vesvese veriyor. desem onlar bağlı bu derdim nasıl geçecek ne yapmalıyım

İçinden Allaha Küfür Etmek

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Başkalarının ilişkiye girdiğini görmek gusül gerektirir mi?
resmin alt tagı
Bildir
guest

175 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Misafir

Hayırlı günler hocam, bir insanın küfre girmesi için onu diliyle söylemesi gerektiğini duydum. O halde bir kişi diliyle söylemeyip de bilinçli bir şekilde tamamen içinden… Daha Fazlası »

Oktay

Bana ulaşabilir misiniz ?

Ziyaretçi

İçinden Allaha küfür etmek Normal bir insan içinden ALLAHA küfür edermi ben ALLAHA küfrediyorum hiç istemiyorum dilimden tövbe estafuruLLAH çekiyorum ama içim sürekli küfür halinde… Daha Fazlası »

ALPEREN

Beyin bazı şeyleri istemsiz yapar. Bu da onlardan biridir. Allah bunu istemeden yaptığını biliyor ve bunlar aslında şeytanın vesveseleridir. Sen kalpten onu seviyorsan sorun yoktur.… Daha Fazlası »

Arif

aynen budur doğru diyosunuz

En son 1 yıl önce tarafından Arif düzenlendi
Mert

1haftadir kendi kendimi yedim bitirdim ağlamak geliyor içimden daha önce yoktu ben bunla nasıl başa çıkacağım

Gökay

insan hak ve batil üzere yaratildigi icin , iyi yanin nekadar ibadete sarilir ise kötü yanin okdar azginlasir seni iyilikten Rahmetten koparmak ister takma o… Daha Fazlası »

Sevgi .

Aynı durumdayız ve bunu durdurmak için her şeyi yapıcağımi dile getiriyorum ama bi yolunu bulamıyorum

Recep bozkurt

Namaz sureleri zaten kısa bunların Türkçe anlamlarını (manasını) özet olarak ezberle namaz esnasında okuduğun surenin anlamını da Türkçe olarak aklından geçirirsen başka düşüncelere yani vesveseye… Daha Fazlası »

Anonim

İçinden küfür etmek
Hocam ben içimden ALLAHA küfrediyorum kötü şeyler söylüyorum yapmak istemiyorum ama alışkanlık oldu ne yapmam lazım?

Anonim

İçimden sürekli Allaha küfür ediyorum ne olur yardım edin bir akıl verin aşırı derecede vesvesem var içimden ALLAHA küfür ediyorum oysaki ALLAHA inanan bir insanım… Daha Fazlası »

Misafir

İçimden istemeden allaha küfür ediyorum 17 yaşındayım. Son zamanlarda aklıma haşa sanki birisi Allah’a küfrediyor veyahutta buna benzer şeyler oluyor. Ve ben bundan çok rahatsız… Daha Fazlası »

Anonim

Hocam haşa aklımdan Allah a küfür ediyorum Hocam OKB hastasıyım. Normal vesveseler haricinde kendi kendime Küfür ediyorum fakat bunu dil ile söylemiyorum. Tövbe etmem gerekir… Daha Fazlası »

Anonim

İnsanın içinden Allaha küfür etmesi Hocam bir insan Allah’a kötü söz söylese ama sinirlenipte içinden bilerek söylese dilinle söylemese içinden Allah’a bile bile kötü söz… Daha Fazlası »

Haydar

Hocam 15 yaşındayım sürekli içimden tövbe hâşâ Allah’a küfür etmek geliyor peygamberlere ve tövbe hâşâ Kur’an’a bile hepsini seviyorum Müslümanım Allahıma Bin sukur euzu besmele… Daha Fazlası »

175
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx