Mumsema

Zalim Babaya Nasıl Davranmalı?

  • 31 Temmuz 2019
  • 633 kez görüntülendi.
Zalim Babaya Nasıl Davranmalı?
resmin alt tagı

İslamda sorumsuz baba

Mrb hocam utanarak size yazıyorum ve Kıssadan anlatmaya çalışacağım. Babam annemi para karşılığı biz küçükken görüştürme yaptırıyormuş. Ben yıllar sonra öğrendim 16 Ulaşımda bana da aynısı yapmaya kalktı annem evlen dedi hemen ilk görücüye evlendim o zaman bir şey anlamıyorum şu an 28 yaşındayım arrik eski olaylar yok annem boşanamadı ama ben ayrıldım esimden sürekli ailemi bahane edip beni dövüyordu.

Geceleri annem ve babam birlikteler şu an annem bana zorla olduğunu bizim için yaptığını söyledi kimse kabul etmedi dedi.

Anneannem bile beni eve almadı dedi babam şu an 60 yaşında annem 48 hala devam ediyor evlilikleri ama benim babaya tahammülüm  yok ama hala ayni ters annem korkuyor kaybedecek bir şeyim yok diyormuş babamla sürekli kavga ediyorum eski ortamları yok ama baba diyesim yok hasta bir yandan kendisi düşünmüyor değilim ama geçmiş sürekli aklımda sürekli beddua ediyormuş arkamdan ben böyle bir babanın kızı olmayı seçmedim bazen bir şey yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum ama olmuyor bana ne olur akıl verin.

Zalim Babaya Nasıl Davranmalı?

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Eşimle adetli iken kuralına göre ilişkiye girdim eşimin gusul alması gerekirmi?
resmin alt tagı
Haberdar Et
Bildir
guest

2 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim

Merhaba. 24 yaşında genç Bi kızım annem babam ayrı küçüklüğümden beri babamla yaşıyorum tabi yaşamak denirse ona. Küçükken beni evde tek başıma bırakıp arkadaşlarıyla içmeye gidiyordu sabaha karşı 4 5 gibi geliyordu ben o saate kadar uyuyamıyordum zaten tam uyucsj gibi olurken karabasan görüyordum korkudan direncim düşüyordu eve gelince bana zorla aldığı tatlılardan yedirmeye çalışıyordu yemeyincede küfür ediyordu Allah kitap kalmıyordu lise yıllarımda onun yüzünden ders çalışamıyordum bana evde iş yaptırmaya çalışıyordu beğenmeyince bin kere eleştiriyordu bana o kadar sıkı baskısı vardıki herşeyime karışıyprdu a dan z ye Bi arkadaşımla görüşücem bin kere arıyordu rahat bırakmıyordu çok kırıcı aşağılayıcı bir insan yalandan sevgi gösteri yapardı beni öyle Bi psikolojiye sokmuştuki ne kaçabiliyordum nede kalabiliyordum çok yanlış insanlarla sevgili oldum tek istediğim şey sevgiydi huzurdu herkes yanlış yaptı bana liseyi bitirdim çalışmaya başladım kirayı ben ödüyordum evin ihtiyaçlarını ben karşılıyordum borçlarını ben veriyordum ama geleceğime karşılık hiç birşey yapamıyordum ne Bi birikim ne bişey şimdi 24 yaşındayım halada babamla yaşıyorum evde köle gibiyim ona hizmet halinde okulum hayatım herşeyimi mafetti her gün küfür işitiyorum ama öyle en ağırından artık bende karşı gelmeye küfür etmeye başladım o birşey istediğinde kalk kendin al ne derse ters davranıyorum nefret ediyorum psikolojim alt üst durumda ne yapacağımı bilmiyorum

2
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx