Mumsema

Baba Kötüyse Evlat Ne Yapmalıdır?

  • 31 Temmuz 2019
  • 2.149 kez görüntülendi.
Baba Kötüyse Evlat Ne Yapmalıdır?
resmin alt tagı

Baba Kötüyse Evlat Ne Yapmalı

İyi günler hocam benim sorum babam bize yıllarca çok kötülük yaptı. Annemin üstüne dost tuttu dostu evimizi taşlar bizi rahatsız ederdi babam umursamazdı üstümüze bıçakla yürürdü.

Evde her yeri kırar dökerdi annem dinine çok bağlı annesi babası ölmüş. annemin devamlı annemle ve ölmüş anne babasıyla dalga geçerdi yobazın kızı derdi.
namaz kılar kuran okurlar diye yobaz derdi hep. zaten Babam devamlı Allah’a dine kitaba söver halende sövüyor. bizi evde aç susuz parasız bırakır dostuyla tatile giderdi. annemde bir artık dayanamadı beddua etti kadına kıza gidiyorsun ayakların kırılsın dedi.

Babam kira vermez borçlarını ödemez sahtekar biriydi parası olduğu halde ödemezdi çocukluğumuz zehir oldu bize aradan yıllar geçti. Babam ayaklarından rahatsızlaştı ve ayağı kesildi diğer ayağıda kesilebilir durumu kötü ama halen anneme kötü davranıyor. hakaret ediyor aşalığıyor.
annemde Allah rızası için diye ona dört dörtlük bakıyor bu durum benim çok zoruma gidiyor çünkü babam çok zulmetti bize.
üstelik bu halde bile mesajlarını yakaladık eski sevgililerini aramış bide utanmadan ayağım sağlam mı yanlarına bile gidemem diyor.

Ben evlendim 2 yaşında bir kızım var ve 7 aylık hamileyim ve annem şehir dışına gitmesi gerekti. babam bana kaldı bakmak istemiyorum nefret ediyorum ondan ayağıda çok kötü kokuyor ve akıyor.
hamileyim dayanamıyorum bakmak istemiyorum. kendi annesi sağ ona gitsin istiyorum günah ediyor muyum bakmak zorunda mıyım?

Baba Kötüyse Evlat Ne Yapmalıdır?

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Telefonla şehvetli konuşmak zina sayılır mı?
resmin alt tagı
Bildir
guest

16 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Dertli

Selamın aleyküm hocam. Benim babam çok zalim. Anneme hep dovuyo anneme zulmediyo. Bize yapıyo ona hakkımı helal etmiyorum hep ölsün diye dua ediyorum. Allah bu… Daha Fazlası »

Dertliiiiiiii

Selamün aleyküm hocam ben 23 yaşındayım 23 yıldir babami birkez. Bile görmedim görsem tanimam annemin üzerine 2 kuma getirmis biz 4 kardeşlik bizi bırakıp gitmiş… Daha Fazlası »

Yetim

Meraba benim babam her şeyi bildiğini söylüyor parası olduğunda etrafındaki insanlara selam bile vermiyor iş yeri olduğu zaman bizi kovuyor okutmadı bizi çalıştırdı hep işi… Daha Fazlası »

Iclal:)

Babamın annemin boğazına bıçak dayadığına şahit oldum… ramazanın ilk günü az önce sırf kapıyı yanlışlıkla sert kapattığım için ağza alınmayacak küfürler yedim. Sadece 11 yasındayım….

özünde iyi biri

güzelim benim inan benimkide senin yaşındayken ben olmasam hangi adamlarının kucağında olurdun derdi.oyun oynarken sesimiz biraz çıksın döverdi. ve evet kapıyı sert kapattım diye küfür… Daha Fazlası »

Dert sahibi

Selam aleyküm ben artık dayanamıyorum küçüklüğümden beri beni ve anneme işkence etti ve hala ediyor 20 yasındayım önceden çok korkardım şimdi hiç korkmuyorum evde sürekli… Daha Fazlası »

Defalarca Haksızlığa Uğramış

Keske boşansalar yahut ölseler, en azından hic bir şekilde ama hic bir şekilde hem bana köstek çıkılmaz hem de tanıdığım~ o ne kadar çok su… Daha Fazlası »

Emre

Babamdan nefret ediyorum gençliğimi yedi çocukluğumdan kalma travma var 30 yaşına geldim hala aynı kötü davranıyor bende karşı geliyorum artık dün yine kavga ettik bıktım… Daha Fazlası »

Kerim

Bendede Aynısı Var Kardeşim 5 Kardeşiz 4 Kız Bir Erkek Benim Benim Babam Denen Şahıs Kızlarına Ve Damarlarına Maddi Manevi Destek Sağlıyor Arabamız Var Ama… Daha Fazlası »

efe

bende

Ayşe fatma

merhaba. Babam kötü biri değil dışardan çok sevilen birisidir ama ağzı çok bozuk etmediği küfür yok ve bazen hareketleri çok rahatsız edici olabiliyor sevmiyorum diyemem… Daha Fazlası »

hacibayram

Merhabalar öncelikle Allah onu ıslah etsin. İslam dininde şöyle bir durum var ki eğer babanız dahi olsa ve yanlış bir yoldaysa onu uyarmak zorundasınız hatta… Daha Fazlası »

Ayşe fatma

Benimde hatalarım illaki oluyor ama bana doğrusunu hiçbir zaman öğretmediler babam zaten bizi yıllarca çok sağlıksız bir ortamda yaşattı ve bundan hiç rahatsız olmadı psikolojimizi… Daha Fazlası »

hacibayram

Beddua eden herkesin bedduası kabul edilecek diye bir kaide yok hatta dua eden her müslümanın da duası kabul edilecek diye bir kaide yok Allah onu… Daha Fazlası »

16
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx