Mumsema

Rüyalar Yorumlama Hakkında Bilgi

  • 23 Mart 2022
  • 620 kez görüntülendi.
Rüyalar Yorumlama Hakkında Bilgi
resmin alt tagı

Kutay

Hocam Selamun Aleyküm, yaklaşık 1 ay önce garip ve kısa bir rüya gördüm ve rüyama internetten baktım pek hayra alamet değildi. Bugün yine çok kısa bir rüya gördüm o da pek hayra alamet değildi. Sizce bu rüyalar haberci rüya sınıfında mı yoksa şeytan tuzağı, vesvesesi midir? Size anlatsam mı? Çok kafaya takmaya başladım, lütfen yardım edin


Mumsema

Aleykümselam sevgili kardeşim şimdi şöyle bir cevap vereyim bir rüyayı 5 ayrı kişi görür ve 5’ine durumlarına göre farklı yorumlanır yani internette ki rüya tabirlerine bakma sen. Birine iyi yorumlanırken diğerine kötü yorumlanır. Rüyayı herkes yorumlayamaz bunun için ledün ilmi gerek. Ledün ilimi de herkeste yok sadece Allah dilediği sevdiği bazı kullarına verir bu ilimi. Şunu da net bir şekilde belirtim cini rüyalar genelde karışık ve bir mekandan diğer mekana durmadan yer değiştirme yada nefes alamama gibi durumlar yada acı çekme gibi durumlar gerçekleşir yani cini rüyalar anlaşılır. Mesaj verici rüyalar net anlaşılır bir şekilde görülür genelde.

Alimlerin bazı rüya tabirleri var hani rüyada ortak olan ve kötü yada iyi anlamda olduğuna ittifak edilmiş objeler var örneğin Peygamber, yılan görmek yada balık görmek gibi. Ama bir rüyayı tam olarak bu anlama gelir diye sadece ledün ilmi olan Allah’ın kulları diye bilir onun dışında bazı rüyalar sadece piskolojiye dahil bağlı olabilir.

Konu ile ilgili bir sorunuz varsa yorum kısmına konu dışında bir sorunuz varsa dini soru sor  yada Mahrem Soru Sor kısmına yazabilirsiniz.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  İzinsiz bir kişinin adını kullanmak iftira olur mu
resmin alt tagı
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx