Kayitsiz

Rüyada Köpek Görmek

Bu konu Kayitsiz tarafından 2 sene önce açıldı ve 15 Cevap verildi.
Kayitsiz
Kayitsiz
YÜZBAŞI
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 59
Yanıt Sayısı: 0
Güncelleme: 13 Temmuz 2021, 20:55

Rüyada köpekten kaçmak

Selamun aleyküm hocam size bir rüyamı anlatmak istiyorum
Ben bir iş görüşmesi yaptım hocam eski bir dostumla daha sonra eve gelir gelmez uyudum be rüyamda önce tranvaya biniyorduk.
tanıdığım bir arkadaşımla daha sonra arkadaşım kayboluyordu ve ben tanıdığım başka bir arkadaşım.
birde tanımadığım bir kız ve bir erkek daha ben ayaktaydım kız arkamda oturuyordu.
arkadaşım ve tanımadığım çocuk yan yana oturuyordu arkadaşımın başı eğikti. tanımadığım kız ve erkek tartışıyordu daha sonra bir köpek geldi ve kız köpeğe taş attı o çocuk bağırıyordu.
yavaş at diye sonra kaçmaya başladık ben en arkada kaldım arkama baktım.
ve köpek çok hızlı koşuyordu daha sonra bu köpekler 3 tane oldu. ama bana dokunmadan yanımdan geçtiler bu ne demektir hocam
Rüyada köpek görmek

Bir önceki yazımız olan Yoğun Bakımdaki Hasta İçin Okunacak Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Mumsema
Mumsema
ADMINISTRATOR
Yanıt Sayısı: 337
Aleyküm selam Kötü insanlarla karşılaşacağınıza ve sizi türlü oyunlarla yenmeye çalışacakları, her türlü kötülüğü yapmaktan sakınmayacaklarına işaret eder.
Ziyaretçi
Ziyaretçi
BİNBAŞI
Yanıt Sayısı: 442
rüyamda arkadaşımla şu an kaldığım yurttaydım koridorda yürüyorduk arkadaşımın elinde tasmasıyla beyaz küçük tatlı bir köpek vardı gözleri boncuk boncuk bakıyordu ve ben köpeklerden korkuyorum köpekten kaçıyordum köpekte hep bana doğru gelmek istiyordu beni seviyormuş arkadaşımın elinden kaçıp bana doğru koşmaya başladı boynuma atlayacaktı sarılmak için bende yana doğru kaydım köpek yere düştü ve dümdüz olduğunu gördüm titriyordu arkadaşıma köpeği veterinere götür dedim başka bir kız köpeği aldı ve gitti sonra zaman aralığını bilmiyorum ama başka bir odadan çıkıyordum kız grubu gördüm ve bir kız çocuğu vardı bende onun gözlerini görünce tanıdım o köpek bu küçük kıza dönüşmüştü 5-6 yaşında sarışın tatlı bir kız çocuğuydu gidip ona ben senin annenim dedim o inanmadı sonra gözlerime baktı ve ağlayarak bana sarıldı anne dedi
Mumsema
Mumsema
ADMINISTRATOR
Yanıt Sayısı: 337
Bu rüyanın tabiri genellikle sorun yaşamaya ve sorunları çözmek için verilen emeğin boşa çıkmasına tabir edilir. Daha sonra Allah’ın izniyle rahata ve huzura ermek anlamına işaret eder. Elbette en doğrusunu Allah bilir.
Misafir
Misafir
BİNBAŞI
Yanıt Sayısı: 442
Rüyada köpek öldürmek ne anlama gelir Bir arkadaş yanına çağırdı beni. Gittim Tamamen Siyah bir köpeği üzerime doğru saldı. Ama bağırmıyordu köpek. Kaçmadım köpekten. Boynundan yakaladım köpeği boğarak öldürdüm. Sonra arkadaş geldi öldü mü ölmedi mi diye bakıyordu. Ama o sırada bir ufak siyah köpek daha geldi. Ama orada oturdu o bir sey yapmadı acaba bu ne anlama geliyor??
Mumsema
Mumsema
ADMINISTRATOR
Yanıt Sayısı: 337
Rüyada köpek öldürdüğünü görmek hayırlı bir rüyaya yorumlanır. Size düşman olan birisini alt etmeye veya kötülük düşünenlerin kötülüklerinin boşa çıkacağına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.
Misafir
Misafir
BİNBAŞI
Yanıt Sayısı: 442
Rüyada sakat köpek görmek Rüyada bir arkadaşımın evine gidiyordum ama evi dağınık karanlık ve çok pisti. Kapısının önünde sakat hastalıklı derili bir köpek vardı sonra İçeri girip camdan dışarı baktığımda Deniz görünüyordu.
Mumsema
Mumsema
ADMINISTRATOR
Yanıt Sayısı: 337
Rüyada köpeğin görülmesi genellikle iyi yorumlansa da asıl olarak ne şekilde görüldüğüne göre tabir edilir. Bu şekilde gördüğünüz köpek çevrenizde bulunan ve size zararı olmayan düşmanlara veya çekemeyen kimseye yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.
Ziyaretçi
Ziyaretçi
BİNBAŞI
Yanıt Sayısı: 442
Rüyada beyaz yavru köpek görmek Hocam Selamın aleyküm. Dün bir rüya gördüm rüyamda beyaz bir köpek yavrusuyla oynadım bu ne demek tabir eder misiniz.
Mumsema
Mumsema
ADMINISTRATOR
Yanıt Sayısı: 337
Aleykum selam kardeşim. Rüyan çok güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüyada beyaz köpek yavrusu görmek, iş hayatında yaşanacak bir bereket döneminde bir çocuk sahibi olunacağına ve bu çocuğun haneye neşe ve mutluluk getireceğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.
Ziyaretçi
Ziyaretçi
BİNBAŞI
Yanıt Sayısı: 442
Rüyada köpek görmek ne demek Selamün aleyküm. Rüyamda köpekler gördüm birini iki ön bacağı yoktu ötekinin de kulakları tavşan gibiydi. Bu rüyamı hacet namazından sonra gördüm. Ne anlama geliyor acaba?
Mumsema
Mumsema
ADMINISTRATOR
Yanıt Sayısı: 337
Aleykum selam. Rüyada köpek görmenin bir çok anlamları olabilmektedir net bir yorumu yapılmaz. Genellikle bir hizmetçiye veya gözü tok olan bir yakın erkeğe yorumlanır. Ayrıca çevrenizde bulunan düşmanlarına karşı olacağınız üstün bir duruma yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.
Ziyaretçi
Ziyaretçi
BİNBAŞI
Yanıt Sayısı: 442
Rüyada köpek öldürüp gömmek Hocam selamun aleykum. Rüyamda yakışıklı bir erkek var yanımda. Bir tane çirkin bir köpek geliyor bize saldırıyor. Bir türlü gitmiyor. En sonunda köpeği tutup harabe kötü bir mezarlığa götürdük. Diri diri köpeği gömdük . Biz gömerken bize yalvarıyordu. Öldürmeyin beni diye. Hocam ben bu köpek gömmeyi çok sık görüyorum. Köpek ağlıyor gömülürken. Hocam ibadetlerimi elhamdülillah yapıyorum. İnşallah yüreğimi ferahlatacak bir cevap verirsiniz. Bunaldım çok hocam.
Mumsema
Mumsema
ADMINISTRATOR
Yanıt Sayısı: 337
Aleykum selam hanım kardeşim bu rüyanız iki şekilde yorumlanabilir. Birincisi çok güçlü ve zararlı olan bazı düşmanlarınızın üstesinden geleceğiniz ve yeneceğiniz anlamına gelir. İkincisi ise köpeğin öldürülmesi nefsin kötülüklerinin dizginlenmesine ve nefsi yenmeye yorumlanmıştır. Yani her iki açıdan da rüyanız olumlu ve hayırlıdır inşaallah.
Ziyaretçi
Ziyaretçi
BİNBAŞI
Yanıt Sayısı: 442
Rüyada köpek saldırması ne demek Selamun aleykum hocam, Benim sevgilimde köpek kisti var ve bir hafta sonra ameliyat olacak. Bende rüyamda bir kız bir köpeği dolaştırırken köpek sevgilimle aramıza giriyor ve sevgilimin elini bırakıp ben sağa sevgilim sola doğru hafif kaçıyoruz sonra sevgilim bir şey diyor kız sevgilime saldırıyor ve ben de kıza saldırıyordum. Bunun anlamı nedir sizce çok huzursuzum şimdiden teşekkür ederim.
Mumsema
Mumsema
ADMINISTRATOR
Yanıt Sayısı: 337
Aleykum selam kardeşim. Allah şifalar versin. Rüyanız sizi tahammül edemeyen, size aşırı düşman olan ve başarılı olmanızı asla istemeyen bir gizli düşmana işaret eder. Bu kimseler size bela olacağına ve sıkıntı vereceğine yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.
Konuya Bir Cevap Yazın

İlgili Diğer Konular
  • 2 Kayıtlı Üye
  • 84 Konu
  • 779 Cevap
  • Son Üye: Kayitsiz
Mumsema