Mumsema

Rüyada Köpek Görmek

  • 05 Ağustos 2019
  • 270 kez görüntülendi.
Rüyada Köpek Görmek
resmin alt tagı

Rüyada köpekten kaçmak

Selamun aleyküm hocam size bir rüyamı anlatmak istiyorum
Ben bir iş görüşmesi yaptım hocam eski bir dostumla daha sonra eve gelir gelmez uyudum be rüyamda önce tranvaya biniyorduk.
tanıdığım bir arkadaşımla daha sonra arkadaşım kayboluyordu ve ben tanıdığım başka bir arkadaşım.
birde tanımadığım bir kız ve bir erkek daha ben ayaktaydım kız arkamda oturuyordu.
arkadaşım ve tanımadığım çocuk yan yana oturuyordu arkadaşımın başı eğikti. tanımadığım kız ve erkek tartışıyordu daha sonra bir köpek geldi ve kız köpeğe taş attı o çocuk bağırıyordu.
yavaş at diye sonra kaçmaya başladık ben en arkada kaldım arkama baktım.
ve köpek çok hızlı koşuyordu daha sonra bu köpekler 3 tane oldu. ama bana dokunmadan yanımdan geçtiler bu ne demektir hocam
Rüyada köpek görmek

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Bilmeyerek pislik yutmak orucu bozar mı
resmin alt tagı
Haberdar Et
Bildir
guest

15 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ziyaretçi

rüyamda arkadaşımla şu an kaldığım yurttaydım koridorda yürüyorduk arkadaşımın elinde tasmasıyla beyaz küçük tatlı bir köpek vardı gözleri boncuk boncuk bakıyordu ve ben köpeklerden korkuyorum köpekten kaçıyordum köpekte hep bana doğru gelmek istiyordu beni seviyormuş arkadaşımın elinden kaçıp bana doğru koşmaya başladı boynuma atlayacaktı sarılmak için bende yana doğru kaydım köpek yere düştü ve dümdüz olduğunu gördüm titriyordu arkadaşıma köpeği veterinere götür dedim başka bir kız köpeği aldı ve gitti sonra zaman aralığını bilmiyorum ama başka bir odadan çıkıyordum kız grubu gördüm ve bir kız çocuğu vardı bende onun gözlerini görünce tanıdım o köpek bu küçük kıza dönüşmüştü 5-6 yaşında sarışın tatlı bir kız çocuğuydu gidip ona ben senin annenim dedim o inanmadı sonra gözlerime baktı ve ağlayarak bana sarıldı anne dedi

Misafir

Rüyada köpek öldürmek ne anlama gelir
Bir arkadaş yanına çağırdı beni. Gittim Tamamen Siyah bir köpeği üzerime doğru saldı. Ama bağırmıyordu köpek. Kaçmadım köpekten. Boynundan yakaladım köpeği boğarak öldürdüm. Sonra arkadaş geldi öldü mü ölmedi mi diye bakıyordu. Ama o sırada bir ufak siyah köpek daha geldi. Ama orada oturdu o bir sey yapmadı acaba bu ne anlama geliyor??

Misafir

Rüyada sakat köpek görmek
Rüyada bir arkadaşımın evine gidiyordum ama evi dağınık karanlık ve çok pisti. Kapısının önünde sakat hastalıklı derili bir köpek vardı sonra İçeri girip camdan dışarı baktığımda Deniz görünüyordu.

Ziyaretçi

Rüyada beyaz yavru köpek görmek
Hocam Selamın aleyküm. Dün bir rüya gördüm rüyamda beyaz bir köpek yavrusuyla oynadım bu ne demek tabir eder misiniz.

Ziyaretçi

Rüyada köpek görmek ne demek
Selamün aleyküm. Rüyamda köpekler gördüm birini iki ön bacağı yoktu ötekinin de kulakları tavşan gibiydi. Bu rüyamı hacet namazından sonra gördüm. Ne anlama geliyor acaba?

Ziyaretçi

Rüyada köpek öldürüp gömmek
Hocam selamun aleykum. Rüyamda yakışıklı bir erkek var yanımda. Bir tane çirkin bir köpek geliyor bize saldırıyor. Bir türlü gitmiyor. En sonunda köpeği tutup harabe kötü bir mezarlığa götürdük. Diri diri köpeği gömdük . Biz gömerken bize yalvarıyordu. Öldürmeyin beni diye. Hocam ben bu köpek gömmeyi çok sık görüyorum. Köpek ağlıyor gömülürken. Hocam ibadetlerimi elhamdülillah yapıyorum. İnşallah yüreğimi ferahlatacak bir cevap verirsiniz. Bunaldım çok hocam.

Ziyaretçi

Rüyada köpek saldırması ne demek
Selamun aleykum hocam,
Benim sevgilimde köpek kisti var ve bir hafta sonra ameliyat olacak. Bende rüyamda bir kız bir köpeği dolaştırırken köpek sevgilimle aramıza giriyor ve sevgilimin elini bırakıp ben sağa sevgilim sola doğru hafif kaçıyoruz sonra sevgilim bir şey diyor kız sevgilime saldırıyor ve ben de kıza saldırıyordum. Bunun anlamı nedir sizce çok huzursuzum şimdiden teşekkür ederim.

15
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx