Mumsema

İlişki Sırasında Kadının Kendini Eliyle Tatmin Etmesi Caiz Midir?

  • 08 Mayıs 2021
  • 976 kez görüntülendi.
İlişki Sırasında Kadının Kendini Eliyle Tatmin Etmesi Caiz Midir?
resmin alt tagı

İlişki Sırasında Kadının Kendini Eliyle Tatmin Etmesi Caiz Midir?

Kayıtsız Üye
İlişki Sırasında Kadının Kendini Eliyle Tatmin Etmesi Caiz Midir?


Cevap: İlişki Sırasında Kadının Kendini Eliyle Tatmin Etmesi Caiz Midir?

Muhasibi
İnsanın kendini cinsel olarak tatmin edecek işler yapması hatadır. Sizin yaptığınız bir tür takviye niteliğinde sayılabilir. İnşaAllah günah olmaz. Size tavsiyemiz, bu işi eşinizin yapmasını isteyin, o zaman hiçbir sakıncası olmaz. Eşlerin birbirlerine elle tatmin yapmaları caizdir. Sabırlı olun, kendinizi zorlamayın, ileride biiznillah açılırsınız.


Kadın Kendisini Tatmin Etmesi

Kayıtsız Üye
Ben burayı anlamadım, başka bi yerde. Bi kadının kocası kendisiyle ilgilenmediği için kadınım kendisini tatmin etmesi haramdır yazıyor. Ben şöyle sorayım; ilişkide kadın tatmin olmadıysa, ve kocasına biraz bekle diyip kendisini tatmin etse (kocası onu tatmin edemediği için, [etmediği için değil, edemediği için] bu caizmi harammı? Kadın burda kocasına söylese ve o yapmasa veya kadın sormadan kendisine yapsa bunun hükmü nedir?


Yorum: Kadın Kendisini Tatmin Etmesi

Omer Faruk
< Ben burayı anlamadım, başka bi yerde. Bi kadının kocası kendisiyle ilgilenmediği için kadınım kendisini tatmin etmesi haramdır yazıyor. Ben şöyle sorayım; ilişkide kadın tatmin olmadıysa, ve kocasına biraz bekle diyip kendisini tatmin etse (kocası onu tatmin edemediği için, [etmediği için değil, edemediği için] bu caizmi harammı? Kadın burda kocasına söylese ve o yapmasa veya kadın sormadan kendisine yapsa bunun hükmü nedir? >
Eşinin yanında kadının veya erkeğin kendini tatmin etmesi veya erkeğin kadını, kadının erkeği eliyle tatmin etmesi caizdir. Caiz olmayan evli olduğu halde cinsel ihtiyacını eşiyle gidermeyip kendi başına bu tür tatmine başvurmasıdır. Eşler aynı mekanda olmak şartıyla anal/dübür hariç her türlü cinsel yaklaşım caizdir. Yalnız burada eşlerin karşılıklı rızası şarttır. Kadın veya erkek, cinsellikte helal bile olsa eşinin razı olmadığı bir şeyi dayatmamalıdır. Cinsellik evliliğin kalbi gibidir. Hastalık ve yaşlılık dışında cinselliğin bittiği evlilik ölmüştür!

Selametle…

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Depremde Yıkılan Binalar Kader mi İhmal mi?

eşlerin birbirini elle tatmin etmesi caiz mi, eşlerin birbirini elle tatmin etmesi, ilişki esnasında Kişinin kendini iyi ile tatmin etmesi caiz midir

resmin alt tagı
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx