Mumsema

Gusülden Sonra Akan Sıvı Tekrar Gusül Gerektirir mi ?

  • 13 Aralık 2021
  • 781 kez görüntülendi.
Gusülden Sonra Akan Sıvı Tekrar Gusül Gerektirir mi ?
resmin alt tagı

Kullanıcı Anonim

Selamın aleyküm, hocam ben uykumda iken meni akmış guslümü aldıktan sonra lavaboya gittim idrarımı yaparken sanki meni aktığını düşündüm şüphelendim gusül gerektirir mi ?


Mumsema

Aleyküm Selam sevgili kardeşim. Meninin akmasının alametleri var ve aktıktan sonra cinsel organın içinde az bir şeyde olsa meni kalabilir yada akıntılar bir süre devam ede bilir. Meni eğer aktıysa ki aktı diyorsun gusul alman gerekir orası kesin zaten gusul de almışsın sen. Ardında lavaboya gittiğin anda yine bir sıvı akışı görmüşsün bu akan sıvı meni yada her neyse fark etmez seni tekrardan cenabet yapamaz ve tekrardan gusul almanı gerektirmez. Tekrarlıyorum bu akan sıvı içeride kalan Meni veya her neyse sıkıtı yok gusul almanı gerektirmez.

Gilersen şu konumuza bir göz at meninin kişini vücudundan nasıl aktığı hakkında daha fazla bilgiye sahip olacaksın. Bu konuda yazan akıntı dışındaki tüm akıntılar erkekte gusul gerektirmez. Meni Nasıl Anlaşılır ?

Konu ile ilgili bir sorunuz varsa yorum kısmına konu dışında bir sorunuz varsa dini soru sor  yada Mahrem Soru Sor kısmına yazabilirsiniz.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Karı-Koca, adetliyken sürtünmek
resmin alt tagı
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx