Mumsema

Kadında ihtilam olma şartı

  • 08 Mayıs 2021
  • 1.186 kez görüntülendi.
Kadında ihtilam olma şartı
resmin alt tagı

Kadında ihtilam olma şartı

Kayıtsız Üye
27 yasinda bir bayanim, evliyim ve son zamanlar(yaklasik iki aydir), ruyamada esimle iliskiye giriyoruz ve bundan zevk aliyorum ama genelde uyandığımda ıslaklık olmuyor,.bir iki kere ıslaklık oldu ama benim uzerimdeydi ve çok hafifdi, su gibi, ve meni oldugunu zannetmiyorum daha dogrusu emin degilim ve çok vesvese geldi gusül gerekirmi diye. Bazen bu tür ruyayi bir gecede iki kez gördügüm oldu yani anliyacaginiz bana çok sikinti veriyor bu ruyalar, kafayi yiyecem cunupmuyum? yikanimmi? diye


Cevap: Kadında ihtilam

Muhasibi
Eğer mani çıkarsa gusül abdesti almanız gerekir…İlişki şart değildir..


Kadında ihtilam olmanın şartı

Kayıtsız Üye
Selamün Aleyküm.
Ben ihtilamla ilgili sitedeki bütün soru ve cevapları okudum. Bu konu hakkındaki internette yazan bütün dinî bilgileri okudum sanırım. Benim anlayamadığım şey, ihtilam tam olarak ne demek? Rüyada cinsel ilişkiye girdiğimi görmüyorum, sadece mastürbasyon yaptığımı görüyorum. Bunun sonucunda zevk duyuyorum ama bu zevk duymanın orgazm şeklinde mi olması gerekiyor? Rüya görme sonucu gusül abdestinin bozulması için sadece zevk duymak yeterli mi yoksa orgazm olmak mı gerekiyor? Yani net olarak orgazmı hissetmem mi gerekiyor? Sanırım kasılmalar şeklinde oluyormuş.
Mesela en son rüyamda ne gördüğümü tam hatırlamıyorum, sadece bacaklarımı sıkıştırarak hafif zevk duyduğumu hatırlıyorum. Uyandığımda meni var mı diye kontrol etme konusunda da kadınlarda meninin geri dönme ihtimali olduğundan ihtiyaten gusül almak lazım deniyormuş. Bu durumda en ufak bir şeyde gusül mü almalıyım diye düşünüyorum. Bir de gir hemen gusül al şüphe kalmasın diyebilirsiniz ama ben çok vesveseliyim. Gusül almam 1 saat sürüyor, cünup oldugumu bilsem tabi alırım ama emin olamamak beni çok sıkıntıya sokuyor.
Lütfen Allah rızası için bilen güzelce cevaplasın ama lütfen bana kopyala yapıştır yapıp her yerde olan şeyi yazmayın. Ben onları okudum zaten ama emin olamadığım şeyi sordum.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua

Yorum: Kadında ihtilam olma şartı

arifselim
Aleykum selam. İhtilam olmak demek, uyku halinde cinsel ilişkiye girmek yada bir şekilde boşalmak görmek demektir. Rüya görmeden de boşalma olması mümkündür. Ama bunun için bunu bilmesi yani kesin hissetmesi veya meni görmesi şarttır. Rüyada mastürbasyon yapmak ile cinsel ilişkiye girmekle aynıdır. Eğer vesveseli biri isen şüphe ile asla hareket etme. Bu şekilde emin olduğun zaman gusül alman yeterlidir.

Bir saat gusül almak sevap değil tamamen su ve zaman israfıdır, caiz değildir. Bir gusül ortalama 10 dakika veya 15 dakika sürmesi normal kabul edilir.


Kayıtsız Üye
Peki rüyada başkasının öpüştüğünü veya ilişkiye girdiğini görmek gusül gerektirir mi? Ben başkasının öpüştüğünü gördüm ama ne hissettiğimi hatırlamıyorum. Kadında ihtiyaten gusül gereken durumda çok vesveseli olduğum için yapmasam günah olur mu? Lütfen hemen cevaplamaya çalışın bu vesveseler beni bitiriyor.


Hatt
Boşalıp boşalmamış olmanla alakalıdır. Meni geldiyse gusül alacaksın. Gelmediyse bir şey yapman gerekmez.


Kayıtsız Üye
Merhaba sorumu cevaplarsanız çok mutlu olurum . Rüyamda anne babamın ilişkiye girdiğini görüyorum. Daha doğrusu üstleri kapalı anlıyorum.etkilendim mi hatırlamıyorum sanırım doğru düzgün etkilenmedim .Aynı zamanda şu an adet gördüğüm için anlayamıyorum. Adet olunca bittikten sonra bir kere gusül almak yeterli biliyorum. Ancak yine de böyle bir durumda yaptığım işlerin uğursuz olduğunu düşünüyorum. Mesela evime bugün ya da yarın İnternet bağlanacak onunla yaptığım resmi işlerin uğursuz olduğunu düşünüyorum .Beni dini olarak aydınlatır mısınız? Şimdiden çok teşekkür ediyorum


ACİLSERVİS
Adetliyken ya da cenabet iken yapılan işler uğursuzluk getirmez öyle bir şey yoktur.
İnsan adetliyken veya cenabet iken tekrar tekrar cenabet olmaz. Adet, ihtilam ve ilişkiler sonunda tek bir gusül alınır.


Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Porno izlemek cünüplük yaparmı

kadınlarda ihtilam, kadınlarda ihtilam vesvesesi, ihtilam vesvesesi

resmin alt tagı
resmin alt tagı
Bildir
guest

2 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Cemre toprak

Merhaba kadınlarda ihtilam nedir tam olarak? Rüyada biriyle öpüştüğünü görmek gusul gerektirir mi yani?

2
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx