Mumsema

Evli bir kadınım eşim beni ters ilişkıye zorluyor çok ısrar ediyor ne yapmalıyım?

  • 08 Mayıs 2021
  • 1.791 kez görüntülendi.
Evli bir kadınım eşim beni ters ilişkıye zorluyor çok ısrar ediyor ne yapmalıyım?

Evli bir kadınım eşim beni ters ilişkıye zorluyor çok ısrar ediyor ne yapmalıyım?

Kayıtsız Üye
merhaba ben evli bir kadınım eşim beni ters ilişkiye zorluyor çok ısrar ediyor ne yap malıyım bu yüzden kadının boşanma hakkı varmış doğru mu


Cevap: evlı bır kadınım esım benı ters ılıskıye zorluyo cok ısrar edıyo ne yapmalıyım

mehmet naim ağım
Rasulullah (SallAllahu Aleyhi ve Sellem) şöyle buyuruyor:

Allah Lut’un kavminin işini (livatayı) yapana (homoseksüele/travestiye) lanet etsin.

(Hâkim)

Kocanız sizi öldürse de bunu yapmayın çünkü kocanızın sizi öldürmesi sizin livata yapmanızdan çok daha iyidir.Kocanız zorlaarsa onu boşayacağını söyleyin.


Cevap: evlı bır kadınım esım benı ters ılıskıye zorluyo cok ısrar edıyo ne yapmalıyım

ömerhattab
Kadına dübürden yaklaşılması haramdır…


Cevap: evlı bır kadınım esım benı ters ılıskıye zorluyo cok ısrar edıyo ne yapmalıyım

@mir
eskiden bu tür zorlamalara maruz kalan kadınlar
boşanmak için dava açarlarmış
hakim kadına sebebini sorunca da
kadın masanın altına eğilir
ayakkabılarını çıkarır ve masanın üzerine ters olarak koyarmış
hakim de hemen boşarmış

yol yakınken ya yemin alın ya da boşanın


Kayıtsız Üye
yeni evledigim karm benden, onun ile arkadan iliskiye girmemi istedi… bu kadina ne yapmaliyim…


nadir
ben evliyim ama bir kadın beni devamlı çagıryor gunahmı


Kayıtsız Üye
Çok acil cevap eşim benim başka bir erkekle ilişkiye girmemi istiyor…cok mutlu bir evliligimiz var ama ilişkide bulundugumuzda sürekli dillendiriyor…(seni başka biriyle görmeyi cok istiyorum ben istiyorum birşey olmaz diyor) ne yapmalıyım nasıl vazgecirmeliyim?


yasemin
Allah Allah , kimileri için bu durum cinayet sebebi iken kimilerinin arzu ve isteği , bide orta da mutlu bir evlilik tablosu , hakketen ilginç . Sizin eşinizin oturuşmamış bir ahlak , NAMUS ve iman sorunu var , bu gerçekten sapkınlık ve sapkın bir düşünce .Size tek tavsiyem sakın onun bu saçma düşüncesini yerine getirmeyin , bile bile büyük vebal . Sizin göreviniz ona karşı olan eşlik vazifenizi yapmanızdır , onun isteği doğrultusunda sapkınlıklarını yerine getirmek değil. Dua edin ve Allah’a sığının Onada bu durumun hakkaniyetini , kelimesini bile duymanın mide bulandırdığını , ne islam ne halk yaşantısına uygun bir durum olmadığını izah edin .

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Adetliyken cenaze evine gidilir mi

Kayıtsız Üye
ben 6 yıllık evliyim önceleri eşimle ters ilişkiye giriyorduk arada ama ben artık kesinlikle istemiyorum eşim çok baskı yapıyı günah olduğunu defalarca anlattım ozaman başkasına giderim diyo arkadan vermeyince ondende birlikte olmuyo huzurum kalmadı bu-nun için bu dua varmı ne desemde fayda etmiyo


arifselim
Bu ilişki haramdır ve buna rıza göstermek zorunda değilsin. Rızan olursa harama ortak olursun. Eşinin bunu istemeye hakkı yoktur. Ona güzellikle günah olduğunu anlat. Bu sorun için elbette dua edilebilir ama bu ona iyice anlatılarak bildirilmesi gereken ciddi bir konudur.


payende
slm benim esimde ters iliski istiyordu bi arkadaşım esin eşcinseldir dedi korkuttu ama ciddi surekli istiyordu tiksindim artık ayrıldım ben cinsellik için yaratilmadim hele ki tersten çok günah bunu söylediğim halde adam umrumda degildi


Kayıtsız Üye
Evleneli bir ay olmadi bile. Memur oldugumuzdan henuz farkli sehirlerde yasiyoruz. Esim kendisine travestinin yapmasini istiyor. Beni oldugum gibi kabul etmiyorsun diye de bana kiziyor beni bu konuda konusturmuyor bile. Aileme de bir sey soyleyemiyorum ben istedim cunku evlenmeyi. Ne yapacagimi sasirmis durumdayim. Hicbir söz kar etmiyor..


Kayıtsız Üye
yumuşama arkadan ilişki hem günahtır,hemde makad içten dışa doğru çalışır,dışardan birşey almak istemez.kesinlikle anal seks yapma.


Kayıtsız Üye
arkadan ilişki insan yapısına aykırıdır.günahtr,hastalık sebebidir asla yapmayınız,poponuzu sevsin ama mutlaka önden ilişki kurun.


Kayıtsız Üye
Bu sapkın eşleri anlamıyorum. Sapıklık bu.
Sizi ters ilişkiye zorlayan eşinizi yemeği ayağıyla yemesini söyleyin. Elim varya diyecek!
El varken insan neden ayaklariyla yemek yer ki değil mi?
Yüce Allah insanı öyle güzel, öyle mantık çerçevesinde yaratmış ki, insan sapıp durur.
İlişki için uzuvlar belli, hak yolu belli, neden ters ilişki..

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Cisel organ büyütücü ilaç kullanmak günah mı?

Velevki bunların Allahtan korkusu yok,
İnsan hanımının sağlığını hiçe sayar mı? Sağlık açısından ne kadar kötü ters ilişki.

Böyle insanlara saygı dahi duyulmaz.
Bunların zulmüne boyun eymeyin. Yuva tek taraflı düşünülmez. Aman yuvam yıkılmasın diye sakın ne Allah’ın yasak ettiğini yapın, nede sağlığınızdan vaz geçin. Elbet boşanmak hoş değil, ama anlattığınız halde anlama kıtlığı çekenle de ömrünüzü ziyan etmeyin. İstediği şey bir güler yüz değil, sapıkça bir şey. Değerleriniz den kocanız da olsa Taviz vermeyin. Allah ıslah etsin..


Kayıtsız Üye
Siz burda yazanlara kulak asmayın bence ; kalbinizi ve beyninizi dinleyin kendi kararınızı kendiniz verin. Bence evli insanlar arasında günah diye bir şey olmaz. Bunu normal ilişki için diyorum. Karanlıkta bile üstünüzü örtün filan gibi şeyler varya onun için diyorum. Eşininizin üzeri örtülü birlikte olun gibi şeyler. Ne yapalım yani eşimizle mi yorganla mı sevişelim. Bence kabul ederseniz de eşinize onu ne kadar sevdiğinizi bunun yanlış olduğunu anlatın ve kısıtlama koyun sürekli istemesini engelleyin bir kez izin verin ve böylece orta yolu bulmuş olursunuz.


Kayıtsız Üye
arkadan ilişki kadına teklifdahi edilemez.orası dışkılama içindir.eksoz gibidir.arabaya ekzosdan akaryakıt konmaz.erkek önce kendi kıçına strapon soksun bakalım dayanabiliyormu?büyük günah ve lanetllenme sebebidr. kocanız istese bile yapmayınız


erkekler neden arkadan ister, kadin arkadan nasil ister, Arkadan nasıl yapılır

Bildir
guest

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Tecrübe

Ters ilişki yaşayacaksan öncelikle gideceksin güzelce temizleyeceksin, duş ile su basacaksın ve içini tamamen güzelce temizleyeceksin, ardından biraz gevşeyip rahatlayacaksın, o haram bu haram siz… Daha Fazlası »

1
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx