Mumsema

Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua

  • 26 Temmuz 2019
  • 215 kez görüntülendi.
Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua
resmin alt tagı

Soru: Ben bir azeri kızıyım ben 5 ay dan Önce biriyle evlendim Rusya ya geldik. Burda herşey çok iyi gidiyordu. Şimdi kocam bana karşı şok değişti beni görmez oldu. Ne olur onun bana geri dönmesi icçn yardım edin onu bana bağlayan bir dua veya büyü söyleyin yalvarırım size ailemiz dağılmak üzere.

Cevap: Eşlerin arasında muhabbet olması çok önemlidir. Allah yardımcınız olsun ve bir an önce eşinizi tekrar size ve yuvasına bağlasın. Eşler arasında muhabbetin oluşması için veya başka şeyler için asla büyü yapmaya başvurulmamalıdır çünkü büyü haramdır ve en büyük günahlardandır. Ancak yapılabilecek olan ilk şey bu konuda sıkıntının farkında olan kimsenin iyice eşler arasında oluşan problemlerin çözümü hakkında bilgilenmeli ve kendisini geliştirmelidir. Sadece manevi dua ile yetinmemek gerekir, fiili dua denilen diğer alınması gereken tedbirler alınmalıdır. Sizlere tavsiye edilen bir kaç dua örneğini de sunuyoruz. İnşallah en kısa zamanda hayırlı ve huzurlu yuvanıza tekrar kavuşursunuz.

Bu aşağıdaki duayı ettikten sonra eşinizle aranızda oluşmasını dilediğiniz muhabbet için dua edin:
Bismillahirrahmanirrahim Allahümme,ya müfettihal ebvab,ve ya müsebbibel esbab,ve ya mukallibel kulubi vel ebsar,ve ya delilel mütehayyirin,ve ya giyasel müstegisin,ve ya müferricel mahzunin,tevekkeltü aleyke ya rabbi,kadaytü fevveztü faraztü emri ileyke,ya rezzaku,ya fettahu,ya basitu,ve sallallahu ala hayri halkihi Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain.Amin..

Devamı: Eşlerin arasının düzelmesi için dual

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Kadının Sesi Haram mıdır ????
resmin alt tagı
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
123
123
15 Ağustos 2020 13:34

Kardeşim boşan diyeceğim de bu da pazardan elma almak kadar kolay değil tabi ama aldatıyorsa bi kere yapan bir daha yapar. Alışmış kudurmuştan beterdir derler, sana dönmesi için dua lar araştırmak işin başlangıcı sonra psikoloijik olarak yıpranma ve kendi kendini beğenmeme ve özgüven yitirmeye başlayacaksın. Kendi öz saygını ve benliğini yitireceksin. Sen onu yolundan döndürmeye çalışma biraz gözünü korkut o yolundan dönsün hey gidi hey erkek milleti işte iki uzun direğe tav oluyorlar.

PS :Dinsel bi yorum değildi ama bu formda da genel görüşlere izin var mı ? Yani sadece dinsel olarak çözülecek konular değil bunlar.