Mumsema

Yanlış Bir Duaya Amin Dedim

  • 19 Aralık 2021
  • 718 kez görüntülendi.
Yanlış Bir Duaya Amin Dedim
resmin alt tagı

E. Sordu

Selamun aleyküm. Yanlış bir duaya amin dedim. Bir video izlerken bir aşk hikayesi anlatiliyordu. Kız adama aşkından vefat ediyor. Anlatan kişi de sizlere de böyle aşk nasip olsun dedi. Ben de bir an amin dedim ama pişman oldum hemen tövbe ettim. Camiinin yardim kutusuna sadaka verdim. Ne yapmam lazım hocam?


Mumsema Cevapladı

Aleyküm selam sevgili kardeşim şimdi ben videoyu izlemedim ama senin soruna yönelik anladığım kadarı ile ortada bir aşk ve aşktan ölüm var. Benim anladığım hikayenin sonunda adam Allah size de böyle bir aşk nasip etsin demiş. Bu duayı eden adamın kastı Allah sizede böyle saf sevgi nasip etsin. Allah senle sevdiğini böyle bir aşk ile bağlasın. Allah sizi böyle sevdirsin gibi bir şeyi kastetti yoksa duayı eden adam Allah sizi de aşkınızdan sonunda öldürsünü kastetmedi yani bunu özellikle video çekip anlatan biri kastetmez çünkü bir daha onu kimse izlemez ona önem vermez. Bu durumda adamın ettiği dua yanlış değildir nede sizin ona amin dememeniz yanlıştır o duasında aşkın bağlılığı ve sadakatini nasip etsin kastetti sonunda ölümü asla kastetmedi.

Gerçekten de Allah bize böyle güzel aşklar nasip etsin. Onun dışında camiye sadaka vermeniz çok güzel bir şey sadaka belayı defeder. Allah size güzel bir aşk ve hayat nasip etsin sizleri her türlü beladan korusun sevgili kardeşim.

Konu ile ilgili bir sorunuz varsa yorum kısmına konu dışında bir sorunuz varsa dini soru sor  yada Mahrem Soru Sor kısmına yazabilirsiniz.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Büyük tuvalet yaparken sperm gelmesi gusül gerektirir mi
resmin alt tagı
Bildir
guest

2 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
E.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Evet böyle bir saf sevgiyi nasip etsin anlamında söylemişti videodaki kişi ama huzursuz oldum tedirgin oldum o yüzden sormak istedim… Daha Fazlası »

2
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx