Mumsema

Üşengeçlik Halsizlik Veya Tembellik İçin Okunacak Dualar

  • 08 Aralık 2021
  • 2.042 kez görüntülendi.
Üşengeçlik Halsizlik Veya Tembellik İçin Okunacak Dualar

Sera Aliyova

Selamın Aleyküm Hocam Öncelikle Azarbeycandan sevgiler. ben kendimi aşırı halsiz hissediyorum. Yani nasıl desem Güçsüz isteksiz hayattan zevk almayan O şekilde hissediyorum. Bana gerçek anlam da güç kazandıracak okuyabileceğim bir dua yada bir zikir önerme şansınız var mı önerirseniz çok sevinirim. Bende neden öyle olduğumu bilmiyorum ama ne yazık ki öyleyim işte ve ben kendimi bu durumda kabullenemiyorum ya resmen artık işe yarmayan bir insana dönüşüyorum sanki.


MumSema  Aleyküm Selam can Azerbaycan Selam ve kucak dolu Sevgiler

Sevgili kardeşim üşengeçlik halsizlik Veya tembellik artık her neyse öncelikle sana önereceğim şey kesinlikle doktora görün. Elbette sana bazı dualar ve zikirlerde öğreteceğim ama kesinlikle bir doktora görün diyorum bunu tekrar yazıyorum.

İlk önce sana şu duayı okumanı öneriyorum sabah ve akşam kesinlikle okuyorsun hatta aklına geldikçe oku enin ol sevgili kardeşim çok faydasını göreceksin Allah’ın izniyle.

للَّهُمَّ إِنِّـي أَعُوذُ بِكَ مِنَ الْعجْزِ والكَسَلِ وَالجُبْنِ وَالهَرَمِ ، وَالْبُخْلِ ، وَأَعُوذُ بِكَ مِنْ عَذَابِ القبْرِ ، وَأَعُوذُ بِكَ مِنْ فِتْنَةِ المَحْيا وَالمَمَاتِ 

“Allâhumme innî euzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli ve’l-cübni ve’l-heremi ve’l-buhl ve euzü bike min azâbi’l-kabr ve eûzü bike min fitneti’l-mahyâ ve’l-memât:

Allah‘ım! Acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, ihtiyarlayıp ele avuca düşmekten ve cimrilikten sana sığınırım. Kabir azâbından sana sığınırım. Hayat ve ölüm fitnesinden sana sığınırım.”

Bir İkincisi; Günde en az 200 defa hatta elinden gelirse daha da çok;

Ye Kaviyyu Ye Metin – 200 Defa Hatta Daha Çok

Allah’ın kavi ve metin isimleri okuyucusuna güç, direnç, dirayet ve huzur verir.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Büyüden Korunmak İçin Okunacak Dualar
Bildir
guest

6 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Rabia

Selamlar Hocam ben buraya teşekkür etmek için geldim kaç gündür dediğiniz duaları oluyorum ve gerçekten faydalarını gördüm Allah sizden Bin kere razı olsun

Buket Șencan

21 adet okuduğum dilek duam var hocam son iki tane kaldı duam ama kıbleye dönüp etmeye bașladığım an uykum geliyor ağırlık geliyor üstüme çok yorgun… Daha Fazlası »

Sadettin Dülger

Hocam merhabalar Esma okumanın insana ağır geldiği söyleniyor ne kadar doğru

6
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx