Mumsema

Sevgilimin Bakire Olmadığını Öğrendim Lütfen Yardım Edin

  • 20 Ocak 2022
  • 660 kez görüntülendi.
Sevgilimin Bakire Olmadığını Öğrendim Lütfen Yardım Edin
resmin alt tagı

Kullanıcı

Herkese merhabalar. 3 ay önce bir hanfendiyle tanıştık aramızda bir çekim oldu ve görüşmeye başladık. O kadar saf o kadar iyi niyetli bir insan ki dedim evleneceğim insanı buldum. Ancak ilişkimizin ilk haftası bana bakire olmadığını itiraf etti çok pişman olduğunu bir ara 4 5 ay bir boşluğa düştüğünü anlattı. Boşluğa ve günaha düştüğü süreçte ailesiyle arası açılmış ve yanında ona destek olan tek insanın o zamanki erkek arkadaşı olduğunu düşünmüş. Ben şimdi ne yapıyım tövbesini etmiş bir hanfendi her zorlukta yanımda olan bir insan sizce ne yapmalıyım yaptıklarının ne kadar yanlış olduğunun farkında şuan.


Mumsema

Sevgili kardeşim yüce Allah der ki günahından tövbe eden günah işlememiş kimse gibidir bu kız eğer içten ve gerçekten tövbe ettiyse Allah affedicidir. Bunun dışında sen de tövbesine inandıysan ve seni mutlu edeceğine ve bu hataya asla düşmeyeceğinden eminsen evlenmede bir sakınca yok. Evlilikte berekete var güzellikler var. Yani bu durumu sende kabulleneceksen ve ilerde sizin yuvanıza bir sıkıtı çıkarmayacaksa bu durum dinen evlenmende bir sakınca yok.

Size şöyle bir nasihatim olacak sevgili gençler bu konu ikiniz arasında kalsın sen kimseye anlatma oda anlatmasın. Ve gerçekten evleneceksen ki sakıncası yok bunu yukarıda belirttim hiç bir zaman bu muhabbet yüzünden tatsızlık olmasın aranızda sevgi güven ve muhabbet olsun.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Yüze sperm sürmek günah mı
resmin alt tagı
Bildir
guest

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mumsema

Sevgili kardeşim yüce Allah der ki günahından tövbe eden günah işlememiş kimse gibidir bu kız eğer içten ve gerçekten tövbe ettiyse Allah affedicidir. Bunun dışında… Daha Fazlası »

1
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx