Mumsema

Sabah uyandığımda ıslaklık oluyor

  • 08 Mayıs 2021
  • 769 kez görüntülendi.
Sabah uyandığımda ıslaklık oluyor
resmin alt tagı

Sabah uyandığımda ıslaklık oluyor

Kayıtsız Üye
Acaba cenabet miyim
Şimdi akşamdan idrarımı yaptım epeyce yürüdüm ve bu bende çok sıkıntı yapıyor 2 günde 1 sabah kalktığımda iç çamaşırımda meni görüyorum

işte idrarı yaptım epeyce yürüdüm ve gusül aldım ama sabah kalktığımda çok ufak bir ıslaklık gördüm buda meniydi bir kaynakta ise böyle olup şehvetsiz çıktığı için gusül gerekmez diyor sizce gerekir mi şuanda cenabet miyimdir namazlarım çok aksıyor 2 günde bir bu olay oluyor yaşım 16 ne zaman biter birde bu olay teşekkür ederim


Cevap: Sabah uyandığımda ıslaklık oluyor

Şema
< sizce gerekir mi şuanda cenabet miyimdir >
Çıkan meni mi mezi mi farkını bilmen gerekir.
Meni ise mutlaka gusül almalısın


Uyandığımda penisimde yapışkanlık

Maviş1997
İyi günler. 20 yaşında bir erkeğim veBen günlük 10-12 saat arası uyuyorum ve hemen hemen her gün uyandığımda acaba birşey olmuş mu diye iç çamaşırını ve tenazül uzvumu kontrol ediyorum. İç çamaşırı da birşey bulamıyorum ve rüya görmediğim halde hemen hemen her gün tenazül uzvumun baş kısmında iki derinin birleştiği yerde hafif bi yapışkanlık oluyor. Bu ne olabilir ve gusül gerektirir mi ? Teşekkür ederim


Neredeyse her uyandığımda ıslaklık görüyorum…

MertK
Ramazan ayında başladı ve hala devam ediyor 🙁 Her uyandığımda ıslaklık görüyorum, rüyada hiç bir şekilde cinsel ilişki görmüyorum, hatta rüya bile göre görmüyorum. Uyandığımda hiç birşey dahi hatirlamıyorum. Aynısı bügünde oldu, artık bıktım… Her gün emin olmak için gusül abdesti alıyorum. Evdekiler soruyor neden hergün duş alıyorsun diye… Yattığımda okumadığım dua kalmadı. Böyle konular var ama pek birşey anlamadım onlardan… Bana çok detaylı bir şekilde anlatırsanız sevinirim.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Kaza Namazından Sonra Tesbihat Yapılır Mı

Sorum
– Artık hergün gusül almaktanda yoruldum, ben şimdi her gün gusül abdesti almalımıyım? Ve bundan nasıl kurtulurum?


CeyhuN_
Her gün olması ve rüya dahi görmeden olması sağlığınız açıdan sakıncası ve anormal bir durum. Bir doktora görününüz.


MertK
Peki her sefer gusül almalımıyım? Cabuk cevap verirseniz sevinirim.


ACİLSERVİS
Islaklığa bir isim ver mezi ise gusül almayacaksın meni ise her seferinde gusül alacaksın. Sadece ıslaklık diyemezsin.
Forumda yüzlerce konusu var.


MertK
< Islaklığa bir isim ver mezi ise gusül almayacaksın meni ise her seferinde gusül alacaksın. Sadece ıslaklık diyemezsin.
Forumda yüzlerce konusu var. >

Iste onu diyorumya, menimi mezimi kafam karışıyor… Hiç şehvetle felan çıkmıyor, zaten dediğim gibi hic bişi hatırlamıyorum, sadece uyanınca görüyorum, sonra iç camaşırımı değiştiriyorum. Bu arada o sıvı bende hamur kokusu var ve kaygan oluyor bazen. Kafam çok karışıyor anlamıyorum bazen menimi mezimi yardımcı olursanız sevinirim.

resmin alt tagı

ACİLSERVİS
Yazarsakta okuyacaksın ararsan da okuyacaksın. Arama yerine meni mi mezi mi diye ara sürüyle tartışmaları bulursun.

yani konuları bulamadığını mı söylüyorsun anlamadım.


MertK
Onu yazacağın yere, keşke sorumu yazsaydın. Her neyse bende zaten onu diyorumya kardeşim ortada kaldım çünkü hem menide olan hemde mezide olan şey var… Bu durumda ne yapmalıyım??

< yani konuları bulamadığını mı söylüyorsun anlamadım. >
Onu demiyorum, ben Türkiyede yaşamıyorum, dolayısıyla Türkçemde iyi sayılmaz, hele orda bide eski Türkçe olunca anlamakta zorluk çekiyorum… Araştır diceksin belki, zaten araştırıyorum, biraz daha anlasamda, tam anlamış sayılmıyorum. Siz bana yardım edersiniz düşüncesiyle sormuştum. Yoksa benim böyle bir konu açmama hiç gerek bile duymazdım. Eğer soruma cevap vermiyecekseniz söylebilirsiniz. Ben burda sabahtan beri cevap bekliyorum, ya yarında aynısı olursa ben ne yapacam? Size güvenerek bu soruyu sordum.


Bu konu İlginizi Çekebilir ;  İnsan şehveti hatırladığında veya harama baktığında gelen sıvı cünüp eder mi?

ACİLSERVİS
Forumda aynı sorundan onlarca var diyerek sana yardım etmiş oldum zaten. Senin yerine bir kaçını ben aradım ekliyorum. Bu ıslaklığın ne olduğunu daha anlamazsan daha da yazacak bir şey yoktur.


MertK
Aradığımı buldum, sağol.


NurcuÇocuk
Her gece bu saatler kalkıyorum penisin altın da arka yerlerde ıslaklık ile karşılaşıyorum eğer ihtilam olsam meni ön tarafta olur değil mi bir de her gece bu durum oluyor hep kalkıp çamaşırımamı bakayım anlamadım ne olur aydınlatın

Kokusu meniye benzerdi ama kuruyunca iz falan olmadı kabuk gibi olmadı tabakalaşmadı ondan yıkanmadım doğru mu yaptım


Kayıtsız Üye
sen yinede emin olmak için gusül et


uyandığımda iç çamaşırımda ıslaklık, sabah kalktığımda ıslaklık, sabah uyandığımda iç çamaşırım ıslaklık

resmin alt tagı
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx