Mumsema

Hırsızlık yaptım çok pişmanım ne yapmalıyım

  • 27 Ocak 2020
  • 1.076 kez görüntülendi.
Hırsızlık yaptım çok pişmanım ne yapmalıyım
resmin alt tagı

Hırsızlık Yaptım Allah Affeder Mi

Soru: Öncelikle selamun aleyküm. Biz 3 arkadaş 1 ay önce mobiletle motor çaldık ve sonra pişman olduk yerine geri koyduk günahı çok mudur? (lütfen yardımcı olun vicdan azabından öleceğim)

Cevap: Aleykum selam kardeşim. Hırsızlık büyük günahlardandır ve kul hakkıdır. Diğer arkadaşlarına da söyle tövbe edin. Malını çaldığınız kişiye söylemeyin, o kişinin adına helal para ile bir hayır yapın. Allah tövbe edenleri sever. Bir daha bu hataya düşmeyin. Selametle kalın.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Küfür Etmek Gusül Abdesti Bozar mı
resmin alt tagı
Bildir
guest

25 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim

Kul Hakkı (Hırsızlık) Dünya”da fakir de var zenginde var fakirin para kazanmaya dahi şansı olmayan durumlar oluyor ve pek seçenek kalmıyor insanlar hayattan zevk alırken… Daha Fazlası »

Anonim

Küçükken hırsızlık yaptım Selamın aleyküm hocam sorun şudur. Ben küçükken 2 tane günah işledim ses 2016 ise bir 13 yaşında filan kermes kuruluydu. Ordan arkadaşım… Daha Fazlası »

Anonim

Çok aldığım kişiyi görüyorum bakkal sahibini arada ama diğer abi çok eskiden di tanımıyorum tövbe edelim geçermi çünkü iyi hakkı geçermi

Anonim

Hırsızlık yaptım tövbe etmek istiyorum Sa öncelikle ben 1 sene önce 2 tane süper matketten ve binbir çeşitte 20.30.5 tl yi geçmicek hırsızlık yaptım bunu… Daha Fazlası »

Anonim

Hırsızlıkta helallik şart mıdır Lütfen hemen yardımcı olun. Hocam ben küçükken çok fazla hırsızlık yaptım. Hastalık olmuştu artık. Yaklaşık 17 yaşıma gelince bıraktım. Çok pişman… Daha Fazlası »

Anonim

Hırsızlık yaptım çok utanıyorum Ben yaşı buyuk bir bayanım iç çamaşırı satan mağazada çalışıyordum oradaki ürünleri çaldım yakalandım kimsenin yüzüne bakamıyorum vicdanen çok rahatsızım orada… Daha Fazlası »

Anonim

Hırsızlık nasıl affolur Hocam öncelikle selamün aleyküm. Ben çok kul hakkı yedim. Yurtta kaldığım Arkadaşın cebinden para aldım okulda kantinden bir şey çaldım. Ama ben… Daha Fazlası »

Anonim

Hocam çok sağ olun peki hak sahibi bu parayı kabul etmezse ama hakkını helal ederse kabul olur mu

25
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx