Mumsema

Cisel organ büyütücü ilaç kullanmak günah mı?

  • 08 Mayıs 2021
  • 949 kez görüntülendi.
Cisel organ büyütücü ilaç kullanmak günah mı?
resmin alt tagı

Cisel organ büyütücü ilaç kullanmak günah mı?

Misafir
cisel organ büyütücü ilaç kullanmak günah mı bilgi verir misiniz


Cevap: soru: Cisel organ büyütücü ilaç kullanmak günahmı?

Fetva Meclisi
Bu konuda zaruret varsa, dindar ve uzman bir doktor mutlaka gerekli olduğunu söylerse, bu tür cinsel ilaçları tedavi maksatlı kullanmak caiz olur.


Cevap: soru: Cisel organ büyütücü ilaç kullanmak günahmı?

Misafir
cevabın bazı kısımlarıda benim kafama takılıyordu cevap için teşekkürler


Yorum: Cisel organ büyütücü ilaç kullanmak günah mı?

Kayıtsız Üye
biraz utanarak söylemekteyim ancak kendimi iyi hissetmek için üreme organı uzatıcı pompa kullanıyorum ve bunun günah olmasından çekiniyorum herhangi bir zaruret yok sadece kendimi kötü hissediyorum bu tedaviyi kendime yapıyorum acaba günahmidir


Ensar
Bu durumu tıbben de araştırıp doktor yada farklı bilen birilerinden kontrollü yapın. Bu bir tedavi yöntemidir ve kendinize zarar vermemeye dikkat edin. İnşAllah tıbben de zararı yoksa ve ihtiyacınız olan şeyse o zaman yapılabilir.


Kayıtsız Üye
Selam aleyküm ben 14 yaşındayım. Ve erkeğim .Ve kendimi evlenmeye hazır hissediyorum.Ama yaşım yüzündende evlenemem.Çabuk Çabuk cinsel organım isteksizce erekte oluyor.Bana ne önerirsiniz?(Mastürbasyon yapmam,Sevgilim olmadı olmayacak,Müstehcen şeylere bakmam ve ya izlemem ,Harama asla bakmam.Namaz kılan birisiyim ve Sünnete uyan,Kuran okuyan , din tebliğ eden birisiyim.9 kişiyi sünni etdim daha burada ,Azerbaycanda.Ama bu evlenme isteyim sönmüyor ki, sönmüyor.Çok çabuk yazın lütfen.Aklıma hayaller geliyor her dakika mesela : ona yemek yedirdiğim,Elimden su içirdiğimi,Öperek uyandırdığımı,masaj etdiyim,şefkatle ona sarıldığımı,Dışarda el ele gezdiğimizi,Bir birimizi öpdüğümüzü,Bana yemek vermesi ve gülümseyip sarılması ve başkaları) .Ama dindar birisiyle evlenmek isterim. Lütfen bunun için bana dua edin lütfen.Ayakları,saçı,başı açık kadınlardan nefret ederim.Lütfen dua edin lütfen.Bunun için hangi duaları önerirsiniz?Ve annemi ve babamı nasıl ikna ederim? Ben bana olan emaneti tatmin etmek içinde her şeyi (haram dışında) yaparım yanlızca karım benden razı olsun.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Perşembe günü istimna yapmak günah mıdır?

Kayıtsız Üye
Spor , oyun gibi aktivrtrler yap bu arzunu gecirir veya istek geldiginde soguk suyla cinsel bolgeji yika kardesim ama vucut onu mutlaka atmak istiyecektir ,bagimlilik yapar dikatli ol Allah’a emanet (c.c)


penis buyutmek gunahmi, penis buyutmek caiz mi, penis buyutme caiz mi

resmin alt tagı
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx