Mumsema

Cinlerin Musallatını Nasıl Anlarız?

  • 30 Temmuz 2019
  • 546 kez görüntülendi.
Cinlerin Musallatını Nasıl Anlarız?
resmin alt tagı

Cin musallatından nasıl kurtulunur

selamünaleyküm. Bende tembellik yorgunluk halsizlik var. Mesela oturduğum zaman kalkmaya konuşmaya üşenirim. İbadet yapamıyorum. Kuran okurken içim çok daralıyor. 1 ayet bile ezberleyemiyorum. Yalnızlıktan ve karanlıktan korkuyorum.

Işığı kapattığım zaman yerime yatmaya korkuyorum. Sanki yatağımda bir şey varmış gibi. Eskiden karanlıktan falan korkardım ama az. Kuranı okurken darlanmam ve ezber yapamamam bu cinlerle ilgili şeylere merak sarınca oldu ve böyle şeyleri okurken başıma ağrılar giriyor. Acaba bana musallat mı oldular.

cinlerin musallat olduğunu nasıl anlarız?

Konunun devamı: Cinlerin Musallatını Nasıl Anlarız?

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Küfür Etmek Gusül Abdesti Bozar mı
resmin alt tagı
Haberdar Et
Bildir
guest

22 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim

Merhaba hocam ben 15 yaşındayım 1 yıldır tüm namazları kılıyordum birden bıraktım hiç kılma isteği yok 1 aydır. İnternette baktım bazı musallat belirtileri var kuran okuyorum hemen hemen her gün kuran dinliyorum bir şey olmuyor ama rukye ayetini dinlediğimde kalbim hızlı atıyor ve buda musallat belirtisiymiş çok korkuyorum ne yapmalıyım? Bir hocaya gitmeli miyim lütfen dürüst cevap verin (tamamen namazı bırakmadım günde 2 vakit filan kılıyorum ama eskisi gibi istek yok )

Gokhan27

Benim vücudumda surekli birşeylerin dolaştığını apaçık görüyor ve anlıyorum. Vücudumda ki damarlarım sürekli hareket halinde geceleri. Lavabo gidiyorum sürekli 2 kişinin konuşma sesleri bazen ismimle sesleniyolar. Tavanda 2 goź belirme keçi gibi sanki. Sürekli fisildamalar duymak felan .napicagimi şaşırdım.zaten uyku haram oldu

Sema

Bir hocaya gidin veya hep ayetel Kursi okuyun her gece uyumadan önce nas felak Fatiha ve ayetel kursi okuyup elinize üfleyin bütün vucudunuza dokunun o zaman melekler tanınızda olur .

Kainat

Selamünaleyküm arkadaşlar birşey danışmak istiyorum annem çok rahatsız tip hiç bir şekilde çare olamadı geçen sene evde müskalar bulundu üzerine düşmediler ama ben gecen hafta dayanamayıp maddiyatsız olan bir hocaya gittim annemin o muskalarda gelen üç harfliler varmış okumalar yaptım anneme 11 gün sonra tekrar gidip muska yazıldı annem bu sefer baygın birşekilde beni öldürecekler 3 adam var çıkar at onu diyor dedi tekrar hocayla irtibata geçtim karşıdan hissediyor girmek için zorluyor tekrar dedi ben ne okumalıyım tekrardan bilgisi olan yardım edebilirmi

Anonim

Selamun aleykum hocam bana yedirilerek bağlama büyüsü yapıldı.27 yıl oldu o kişiyle evlendim kısa zamanda boşandık kızım dünyaya geldi ve ben hastalandım karabasan oldum boğazım boğuluyor gibi yutkunma zorluğu oldum üzülüp ağlamaktan olduğunu düşünüyorum fakat kizim çok ağlayarak büyüdü. Şu an 27 yaşında ve aşırı nazar oluyor.istahsiz ve rüyalarda kedi köpek yılan çok görüyor.bense hep hasta yim doktorlar psikolojik diyor ama bende miğdemde birşey var ve bogazimda tüğüm oluyor.cabuk yoruluyorum ensemde n ağrı giriyor ve elim kolum tutmuyor zor iş yapiyorum.namaz kıldığında ve bakara suresi dinlersem biraz ıyi oluyorum fakat tekrarlıyor.bizde musallatmi var ne yapmalıyım.Allah bizim durumumuzda olanlara yardım etsin inşallah.

22
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx