Mumsema

Cinlerin Musallatını Nasıl Anlarız?

  • 30 Temmuz 2019
  • 351 kez görüntülendi.
Cinlerin Musallatını Nasıl Anlarız?
resmin alt tagı

Cin musallatından nasıl kurtulunur

selamünaleyküm. Bende tembellik yorgunluk halsizlik var. Mesela oturduğum zaman kalkmaya konuşmaya üşenirim. İbadet yapamıyorum. Kuran okurken içim çok daralıyor. 1 ayet bile ezberleyemiyorum. Yalnızlıktan ve karanlıktan korkuyorum.

Işığı kapattığım zaman yerime yatmaya korkuyorum. Sanki yatağımda bir şey varmış gibi. Eskiden karanlıktan falan korkardım ama az. Kuranı okurken darlanmam ve ezber yapamamam bu cinlerle ilgili şeylere merak sarınca oldu ve böyle şeyleri okurken başıma ağrılar giriyor. Acaba bana musallat mı oldular.

cinlerin musallat olduğunu nasıl anlarız?

Konunun devamı: Cinlerin Musallatını Nasıl Anlarız?

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Bid’at nedir? Kaç Kısma Ayrılır?
resmin alt tagı
Bildir
guest
22 Yorum
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
30 Temmuz 2019 01:56

Merhabalar. Siz böyle bir şeyi yaşadınız mı? Yaşayan bir tanıdığınız var mı? Bu gibi sıkıntılar başıma gelmediği için pek itibar etmezdim ama rüyamda bir kadın “sana cinlerin musallat olduğunun farkında değil misin?” diye soruyor ve sanırım karabasan diye tabir edebileceğim bir sıkıntı (göğsümün üzerinde bir baskı şeklinde) hissediyorum ve besmele bile çekemeyecek duruma geliyorum (halbuki bilincim yerinde, çünkü besmele çekmem gerektiğini düşünüyorum, uygulayamıyorum) O kadın bir süre uğraşarak önce sıkıntımın artmasını, sonrada geçmesini sağlıyor. Bunlar ne demek, yardımcı olabilir misiniz? Bir süredir rahatsızdım, gittiğim bir hoca (ticari rant peşinde olmayan) insan dışındaki varlıkların da nazarının değebileceğini söylemişti bana. Okumamı söylediği sureleri hep ihmal ettim, ne yazık ki… Vaktinizi aldığım için kusura bakmayın lütfen.

Anonim
Anonim
30 Temmuz 2019 01:57

Benim hiç bir bilgim yok bu durumlardan baş ağrısı halsizlik ense de ağrı kafamı taşıyamıyorum çok tartışma çıkarıyorum evliyim eşimle zıtlaşıyorum fevri ve sinirli olabiliyorum. bir bayan hocayla görüştüm 6-7 tane olduğunu kafir olduklarını ve etrafımda vesvese verdiklerini söyledi. Ondan dolayı böyleymişim inanamadım tabi bide ücret karışılığında tedavi olabileceğimi söyledi bende piskolog yardımı alıyorum dedim gerek yok seni uyuşturuyorlar dedi. Ben sana korunma duası yazıcam senden ve ailenden uzaklaşacak. Kafir cinler çogalırlarmış doğru mu acaba? Ben önceden açıktım bir sene öncesinde açıldım. Ama evlendiğimden beri var kahve falı bakıyorum arada ama sallıyorum desem de olmuşlar bazen ayan oluyor çıktı falan diyorlar. Bende de öyle bir şey olabilir mi kuran okuyorum çok iyi tecvitli bilmesem de ama banyoda tuvalette uzun kalıyorum hemen çıkamıyorum evde tek duramıyorum normalde karanlıkta yatarım tekken ışık yatmadan uyuyamıyorum. Hiç görmedim duymadım ama hissediyorum bir şey var gbi biri var gibi geliyor. Ne yapmalıyım yardım edebilecek biri var mı ?

Anonim
Anonim
30 Temmuz 2019 01:58

S.a bana cinler musallat olmuşmudur diye korkuyorum ve her zaman musallat belirtilerini araştırıp kendimi rahatlatmak istiyorum ve araştırdıkça içime sıkıntı geliyor. Korkuyorum ama hep araştırmak istiyorum bana musallat olmamışlar oh şükür diyebilmek için ama heryerde aynı şeyler belirtilerin bazıları var titreme el ayak soğukluğu filan ama uykudaki belirtileri yok ama sabah namazı öncesi uyanıyorum birden ve bakıyorum ezan okunuyor. Buda bir belirtisiymiş hı bide rukye ayeti dinledim birden kulaklarıma ve yanaklarıma sıcaklık geldi Allah’a sığınıp dua ediyorum ama gitmiyor sizce ne yapmalıyım lütfen dürüst cevap verin.

Anonim
Anonim
30 Temmuz 2019 01:59

Selamun aleykum hocam. Cinler insana nasıl musallat olur belirtileri nelerdir? Cin musallatından nasıl kurtulunur lütfen bilgi verir misiniz.

Anonim
Anonim
30 Temmuz 2019 02:00

Selamun aleyküm ben 15 yaşındayım geçen sene 10 aya yakın namazlarımı aksatmadan kıldım ve bir anda namazı kılmamaya başladım .ve bu aralar yine başladımm ama namaz kılmak istiyorum içimden bir şey engel olmaya çalışıyo.Buna internetten baktım cin müsallatı belirtisiymiş ve ne harketim olsa diyorum buda cin musallatı belirtisi .artık ne yapsam hep aklıma geliyo bu cinler bana zarar verirmi . kuran okuyorum allaha güveniyorum bana kimse bişey yapamaz diyorum ama bi süre sonra tekrar korkuyorum.İçime sıkıntı geliyo nedensizce.belirtilere tam olarak baktım 3 4 tanesi bendede var sizce bende musallat varmı lütfen dürüstçe cevaplayın ve ne yapmam lazım

Anonim
Anonim
30 Temmuz 2019 02:01

Selamün Aleyküm benim çok acil çok etkili dualara ihtiyacım var. Büyü yoluyla varlıklar musallat edilmiş bir yakınım sürekli sorular sorup etrafındaki insanlardan defalarca yemin etmelerini istiyor. Ve sürekli yemin ettikleri halde ben ikna olmadım içimi rahatlatamadım deyip duruyor ve saatlerce sorguya çeker gibi ailesine yine aynı soruları soruyor. Evde saatlerce belli bir noktaya bakıyor sürekli geceleri etrafı izliyor ev halkının konuştuklarını dinliyormuş. Ayrıca yaptığı her şeyi en az iki yada üç kere tekrarlıyormuş, ellerini en az 2-3 kere yıkıyormuş. Ailesi hayır için yardım edecek birini bulmuş ve o insana sormuşlar neden böyle diye o da büyü yoluyla su perisi musallat ettirilmiş demiş. İçinde birden fazla, çok sayıda varlık olduğunu ondan böyle garip davranışlarda bulunduğunu söylemiş. Şimdi Hocam bu musallatlı insanı sakinleştirmek ve ikna etmek için hangi duaları okumalıyız? Allah rızası için yardım edin. Bu musallattan kurtulması mümkün mü? Bu durumdan nasıl selametle çıkabiliriz?

Anonim
Anonim
30 Temmuz 2019 02:01

A.s kardeşim, büyü kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerimde de geçmektedir. Hatta Allah’ın en sevgilisi Allah resulüne bile yani peygamber efendimize dahi büyü yapılmıştır. Size tavsiyem tez vakitte bu işten anlayan ve bu işi iyilik için yapan Allah dostu insanlardan yardım almanızdır. Çözülmeyen büyüler insanı deliliğe kadar götürebilir maazallah. Evinizde bol bol Kur’an okuyun, hayır ve şerrin kendisinden geldiği Allah’a sığının, dua edin. Rabbimin izniyle tez vakitte şifa bulursunuz inşallah. Allah’ın selamı üzerinize olsun.

Anonim
Anonim
30 Temmuz 2019 02:02

Benim üzerimde çok halsizlik ve kötümserlik vardı babam yanımda namaz kılıyordu ve birden çok feci baş ağrısı ve kusacak kadar mide bulantısı vardı ayağım titriyordu kendi kendine bunlar olurken çok dua ettim ve babam namaz kılmayı bırakınca geçti. Acaba bana musallat cinler gidiyor muydu lütfen cevap verin.

Anonim
Anonim
30 Temmuz 2019 02:02

Merhaba hocam ben 15 yaşındayım 1 yıldır tüm namazları kılıyordum birden bıraktım hiç kılma isteği yok 1 aydır. İnternette baktım bazı musallat belirtileri var kuran okuyorum hemen hemen her gün kuran dinliyorum bir şey olmuyor ama rukye ayetini dinlediğimde kalbim hızlı atıyor ve buda musallat belirtisiymiş çok korkuyorum ne yapmalıyım? Bir hocaya gitmeli miyim lütfen dürüst cevap verin (tamamen namazı bırakmadım günde 2 vakit filan kılıyorum ama eskisi gibi istek yok )

Gokhan27
Gokhan27
4 Eylül 2019 01:54

Benim vücudumda surekli birşeylerin dolaştığını apaçık görüyor ve anlıyorum. Vücudumda ki damarlarım sürekli hareket halinde geceleri. Lavabo gidiyorum sürekli 2 kişinin konuşma sesleri bazen ismimle sesleniyolar. Tavanda 2 goź belirme keçi gibi sanki. Sürekli fisildamalar duymak felan .napicagimi şaşırdım.zaten uyku haram oldu

Sema
Sema
23 Mayıs 2020 06:50

Bir hocaya gidin veya hep ayetel Kursi okuyun her gece uyumadan önce nas felak Fatiha ve ayetel kursi okuyup elinize üfleyin bütün vucudunuza dokunun o zaman melekler tanınızda olur .

Kainat
Kainat
23 Haziran 2020 00:40

Selamünaleyküm arkadaşlar birşey danışmak istiyorum annem çok rahatsız tip hiç bir şekilde çare olamadı geçen sene evde müskalar bulundu üzerine düşmediler ama ben gecen hafta dayanamayıp maddiyatsız olan bir hocaya gittim annemin o muskalarda gelen üç harfliler varmış okumalar yaptım anneme 11 gün sonra tekrar gidip muska yazıldı annem bu sefer baygın birşekilde beni öldürecekler 3 adam var çıkar at onu diyor dedi tekrar hocayla irtibata geçtim karşıdan hissediyor girmek için zorluyor tekrar dedi ben ne okumalıyım tekrardan bilgisi olan yardım edebilirmi

Anonim
Anonim
26 Eylül 2020 13:52

Selamun aleykum hocam bana yedirilerek bağlama büyüsü yapıldı.27 yıl oldu o kişiyle evlendim kısa zamanda boşandık kızım dünyaya geldi ve ben hastalandım karabasan oldum boğazım boğuluyor gibi yutkunma zorluğu oldum üzülüp ağlamaktan olduğunu düşünüyorum fakat kizim çok ağlayarak büyüdü. Şu an 27 yaşında ve aşırı nazar oluyor.istahsiz ve rüyalarda kedi köpek yılan çok görüyor.bense hep hasta yim doktorlar psikolojik diyor ama bende miğdemde birşey var ve bogazimda tüğüm oluyor.cabuk yoruluyorum ensemde n ağrı giriyor ve elim kolum tutmuyor zor iş yapiyorum.namaz kıldığında ve bakara suresi dinlersem biraz ıyi oluyorum fakat tekrarlıyor.bizde musallatmi var ne yapmalıyım.Allah bizim durumumuzda olanlara yardım etsin inşallah.