Mumsema

Cinlerin Musallatını Nasıl Anlarız?

  • 30 Temmuz 2019
  • 1.347 kez görüntülendi.
Cinlerin Musallatını Nasıl Anlarız?
resmin alt tagı

Cin musallatından nasıl kurtulunur

selamünaleyküm. Bende tembellik yorgunluk halsizlik var. Mesela oturduğum zaman kalkmaya konuşmaya üşenirim. İbadet yapamıyorum. Kuran okurken içim çok daralıyor. 1 ayet bile ezberleyemiyorum. Yalnızlıktan ve karanlıktan korkuyorum.

Işığı kapattığım zaman yerime yatmaya korkuyorum. Sanki yatağımda bir şey varmış gibi. Eskiden karanlıktan falan korkardım ama az. Kuranı okurken darlanmam ve ezber yapamamam bu cinlerle ilgili şeylere merak sarınca oldu ve böyle şeyleri okurken başıma ağrılar giriyor. Acaba bana musallat mı oldular.

cinlerin musallat olduğunu nasıl anlarız?

Konunun devamı: Cinlerin Musallatını Nasıl Anlarız?

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Lohusalık devam ederken ilişki dışı orgazm olmak günah mıdır?
resmin alt tagı
Bildir
guest

22 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim

Merhabalar. Siz böyle bir şeyi yaşadınız mı? Yaşayan bir tanıdığınız var mı? Bu gibi sıkıntılar başıma gelmediği için pek itibar etmezdim ama rüyamda bir kadın… Daha Fazlası »

Anonim

Benim hiç bir bilgim yok bu durumlardan baş ağrısı halsizlik ense de ağrı kafamı taşıyamıyorum çok tartışma çıkarıyorum evliyim eşimle zıtlaşıyorum fevri ve sinirli olabiliyorum.… Daha Fazlası »

Anonim

S.a bana cinler musallat olmuşmudur diye korkuyorum ve her zaman musallat belirtilerini araştırıp kendimi rahatlatmak istiyorum ve araştırdıkça içime sıkıntı geliyor. Korkuyorum ama hep araştırmak… Daha Fazlası »

Anonim

Selamun aleykum hocam. Cinler insana nasıl musallat olur belirtileri nelerdir? Cin musallatından nasıl kurtulunur lütfen bilgi verir misiniz.

Anonim

Selamun aleyküm ben 15 yaşındayım geçen sene 10 aya yakın namazlarımı aksatmadan kıldım ve bir anda namazı kılmamaya başladım .ve bu aralar yine başladımm ama… Daha Fazlası »

Anonim

Selamün Aleyküm benim çok acil çok etkili dualara ihtiyacım var. Büyü yoluyla varlıklar musallat edilmiş bir yakınım sürekli sorular sorup etrafındaki insanlardan defalarca yemin etmelerini… Daha Fazlası »

Anonim

A.s kardeşim, büyü kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerimde de geçmektedir. Hatta Allah’ın en sevgilisi Allah resulüne bile yani peygamber efendimize dahi büyü yapılmıştır. Size tavsiyem tez… Daha Fazlası »

Anonim

Benim üzerimde çok halsizlik ve kötümserlik vardı babam yanımda namaz kılıyordu ve birden çok feci baş ağrısı ve kusacak kadar mide bulantısı vardı ayağım titriyordu… Daha Fazlası »

22
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx