Mumsema

Bana büyü yapıldı Ne Yapmalıyım ?

  • 20 Ekim 2021
  • 607 kez görüntülendi.
Bana büyü yapıldı Ne Yapmalıyım ?
resmin alt tagı

Bana büyü yapıldı Ne Yapmalıyım ?

Eyyüp Sordu:

Merhabalar hocam bana büyü yapıldığını düşünüyorum neden diye soracaksanız ben eskiden hanımım la çok mutlu çok iyi anlaşan ve her ne isterse yapan biriydim. Ben hala eşimi seviyorum ama onun yüzünü görmek istemiyorum yani gördüğüm zaman sinirleniyorum ve sesine dahi katlanamıyorum. Yani ben eşimi kaybetmek istemiyorum defalarca kendime yemin bile ettim ulan bir daha öyle yapmıyacam diye ama o eve girdiğim zaman başka bir insana dönüşüyorum bunu eşim bile bana söylüyor. Ne yazık ki bende bunun gayet farkındayım lütfen hocam bir çare söyleyin bana.

Mum Sema Cevapladı: 

Merhabalar güzel kardeşim öncelikle şu konuya değinmek istiyorum ki büyü vardır. Ne yazık ki insanlar bazen elde edemedikleri şeyleri büyü elde etmeye çalışır ve bu çok kötü, günahı büyük ve hatta bazı durumlarda büyüyü yapan kişiyi dininden eden ( Küfre düşüren)  bir durumdur. Peygamber efendimiz (sallahualeyhivesellem) bile büyü yapılmıştır. Şu konuda uyarmak isterim peygamberlere büyü yapıla bilir çünkü onlar da insandır ama büyü yapılan Peygamber haşa aklını kaçırmaz yada biz insaların yaptığı bazı güzel olmayan hareketleri yapmaz. Peygamberimize büyü bir hastalık olarak sirayet etmişti ve Cebrail aleyihisselem peygamberimize şu yetlerle inerek peygamberimizi büyüden kurtarmıştır ayetler şunlardır:

1-) Nas Süresi:

قُلْ اَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِۙ

مَلِكِ النَّاسِۙ

اِلٰهِ النَّاسِۙ

مِنْ شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِۙ

اَلَّذ۪ي يُوَسْوِسُ ف۪ي صُدُورِ النَّاسِۙ

مِنَ الْجِنَّةِ وَالنَّاسِ

2-) Felak Suresi:

resmin alt tagı

قُلْ اَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِۙ

مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَۙ

وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ اِذَا وَقَبَۙ

وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِۙ

وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ اِذَا حَسَدَ

Eğer büyü yapıldığını düşünüyorsan iyi ve güvenli bir hocaya da gide bilirsin güzel kardeşim büyüyü bozdurmak için. Amma paragöz aldatıcı hocalara dikkat et gerçekten Allah yolunda ve Allahtan korkan bir hocaya git. Tabi bir piskoloğa görünmeni de tavsiye ederim çünkü bazen bunlar büyü değil de piskolojik durumlar da ola biliyor. Allah bizleri büyü ve nazardan korusun sevgili kardeşlerim kalın sağlıcakla.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Diş tedavisi gusle mani olur mu

 

resmin alt tagı
Bildir
guest

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
trackback

[…] Konu Linki: Bana büyü yapıldı Ne Yapmalıyım […]

1
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx