Rüyada öpüşmek guslü gerektirir mi 2


Rüyada öpüşmek guslü gerektirir mi

Efeb34
Merhaba arkadaşlar. Rüyada öpüşmekle gusül alınması gerekir mi? Normalde öpüşürken hissedilen heyecan vardı sadece. Cinsi münasebette hissedilenler yoktu. Aydınlatırsanız sevinirim.


Cevap: Rüyada öpüşmek

Daerk
Öpüşmek gusülü bozmaz, rüyadasın…Ancak rüyalanırsan yani boşalırsan gusülü bozar.


Cevap: Rüyada öpüşmek

Efeb34
Sadece öpüştüğümü ve bundan dolayı kalbimde bı heyecan duyduğumu hissettim iki kisinin öpüşürken duydugu heyecan. Bunun disinda bisey yoktu.


Cevap: Rüyada öpüşmek

İnanc
Sabah kalktığınızda iç çamaşırınızda ”MEN” var ise güsl abdesti almanız şart


Kayıtsız Üye
İyi günler ben doğumdan sonra hemen hemen hergün cinsel içerikli yada korkulu rüyalar görüyorum kendimi değil başkaları beraber oluyor görüyorum çocuğumu abdestsiz emzirmiyim cunupsem bir şey yiyip içmiyorum ilerde çocuğumda kötü alışkanlıklar olmasın diye o yüzden hergün abdest alıyorum bundan nasıl kurtulabilirim ben temizim diyorum kendime yinede vesveseden dolayı abdest alıyorum neden bu rüyaları görüyorum görmemem için bir dua var mı birde hoşlansak çamaşırımızda ıslaklık olmasa yine yıkanmak gerekirmi yada hoşlanmasak bir şey hissetmesek sıvı akmış olsa yıkanmak lazım olurmu sevinin tam olarak nasıl olması lazım abdest almak için


arifselim
İyi günler. Sorularını kısaca cevaplayalım:

– Kadınlarda Cinsel içerikli rüyalarda ancak cinsel ilişkiye girilirse ve orgazm olunursa o zaman gusül alınması gerekir yoksa cünüp olunmaz.

– İhtiyaç olduğunda bebek abdestsiz veya cünüp halde iken emzirilebilir. Çocuğu ve kendisi için abdestsiz emzirmemek elbette güzel olur.

– Bir şey olmadığı sürece asla kalkıp gusül alma. Böyle yaparsan vesveseden kurtulman zor olur. Uyumadan önce ayetel kürsi oku.

– Islaklık olmasından dolayı ve bir şeyden hoşlanmaktan dolayı da cünüp olunmaz. Ancak orgazm olunca gusül gerekir.


Kayıtsız Üye
Rüyalanmak ne demek beni rüyamda sadece biri öptü dudagimdan saniyelik hic bisey hissetmedm gusül almama gerekirmi ?


afsarbeyi
Meni akmadıysa gusül gerekmez.


Kayıtsız Üye
Rüyamda bir erkeği dudaktan öptüm ama hatırladığım kadarıyla hiçbirşey hissetmedim(çok vesveseliyim emin olamıyorum).Uyandığımda hiç akıntı yoktu.Ama kadınlarda geri kaçma olayı var gusül almam gerekir mi?


arifselim
Eğer rüyada tam bir cinsellik yaşanırsa ve orgazm olma durumu hissedilirse o zaman gusül alırsın. Yoksa öpmek gibi şeyleri görmekten dolayı cünüp olunmaz.


Kayıtsız Üye
hergün uyandığımda acaba rüya gördüm mü diye vesvese yapiyorum bazen hatırlayamıyorum gorduklerimi tam olarak belki unuttum falan diyorum bayanlarda meni geri kaçma olabiliyor diye tereddüt ediyorum.napmam gerekir vesvese mi buda yardımcı olursaniz sevinirim


arifselim
Emin olmadığın zamanlarda gusül almamalısın. Vesvese ile asla hareket edilmez. Sadece kesin ihtilam olduğundan emin olduğunda gusül alırsın.


rüyada öpüşmek guslü gerektirir mi, rüyada öpüşmek gusül gerektirirmi, rüyada öpüşmek guslü bozar mı

Bir önceki yazımız olan Hanefi Mezhebinde Çıplak Kadına Bakmak Abdesti Bozar mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum “Rüyada öpüşmek guslü gerektirir mi

  • Gencdost01

    Selamünaleyküm. Ben Sabah kalktım ve kilodumun üst tarafında,büyük bir yaşlık gördüm, yeride tam göbeğimin alt kısmında. Dün karnımda bir leke vardı, ve suyla temizledim, orayı suyla yıkarken kalıntısı kiloduma geldiğime eminim. Rüyamda cinsel ilişkiye girmedim hatırlıyorum, ama yinede tam uyanırken 1-3 saniye aralığında penişimde çok az haz hisettim gibi oldum benim sorum bu durum gusül gerektirir mi?. Yaşlığın meni gibi kokusu yok. Kilodumda da hiç bir türlü meni kokmuyor.