Mumsema

Mumsema Dua

  • 05 Aralık 2021
  • 528 kez görüntülendi.
Mumsema Dua
resmin alt tagı

Mumsema Dua

Allah’ım Sen Rahman ve rahimsin senin rahmetin geniş bize rahmet et ve günahlardan uzaklaştır. Allah’ım bu siteye giren niyeti halis kardeşlerim ile bizi cennette peygamberin avlusunda birleştir. Bizi sevgiline komşu eyle bize rahmet eyle. Kovulmuş şeytanın şerrinde bizi koru onun oyunlarına karşı bizleri güçlü kıl.  Ya Vedud sen en güzel olansın bizi de güzelliklerin ile ihsan eyle ahirette seni görecek olanlardan olma şerefine nail kıl.

O ne büyük bir şereftir ki seni görmek bu siteye giren niyeti halis bütün kardeşlerimi kendin ile şereflendir. Ey geceyi gündüze, gündüzü geceye katan, azameti ve yüceliği olan, ihsanı bol, rahmeti bol olan RABBİMİZ. Bütün hamd ü senalar sanadır. Övgü ve şükürler sanadır,dua ve niyazlar, yalvarış ve yakarışlar, dile getirdiğimiz getiremediğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak sana mahsustur ALLAH’ım. Amin

mumsema dua

Okunuşu:

Allahumme einni ala zikrike ve şukrike ve husni ibadetike

Anlamı:
Allah’ım seni anıp zikretmek, sana şükretmek ve güzel ibadet edebilmek için bana yardım et

İbrahim suresi 40:
Rabbimiz Beni ve soyumdan gelecekleri namazı devamlı kılanlardan eyle;
Rabbimiz Duamı kabul eyle.

Mumsema dua, Mumsema Dualar, Dualar, Mumsema Dua oku

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Kurban kesim duası kurban keserken okunan dualar
resmin alt tagı
Bildir
guest

10 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ali Aydım

Amin sevgili hocam bana da ayrı olarak dua etme şansınız var mı evlenmek istiyorum ama olmuyor. Sizin gibi niyeti halis kişilerden dua almak şeref olur… Daha Fazlası »

Eliz Cantürk

Hocam lütfen bana da dua edin içim çok daralıyor neden bilmiyorum ama çok sıkılıyorum sıkıntılar var üzerimde ama neden bilmiyorum belki duanızla bu sıkıntı gider.

Yağız Dalak

Amin Amin Amiin Vay be siteye girdim ve dua bölümünü okurken benim için bile dua edildiğini gördüm selam olsun sanan güzel insan Allah razı olsun… Daha Fazlası »

Elif

Benim ruhum sıkkın içim daralıyor evi mi toparlamaya gücüm yok zor çocuğa bakıyor ya emeg on yetistriyorum namazımı kilmak istiyorum ama takarım yok çok ağır… Daha Fazlası »

Elif

Kuranı kerim kitabımı bile açamıyorum ?

10
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx