Mumsema

Kandil Mesajları Güzel Kandil Mesajları

  • 17 Şubat 2023
  • 665 kez görüntülendi.
Kandil Mesajları Güzel Kandil Mesajları

Peygamber efendimizin göğe yükseldiği ve Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ya ardından Sidret’ül Münteha’ya yükseltildiğine inanılan Miraç Mucizesi’nin yaşandığı gecedir miraç gecesi. Bizde munsema olarak bu mübarek gece için güzel sözler ve kandilde gönderile bilecek kandil mesajları yazdık. Sevdiklerinizle güzel, bol dualı kandil geçirmeniz duasıyla deyip güzel kandil mesajlarımıza geçelim;


Kandil Mesajı: Ümit ederim ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç kandiliniz mübarek olsun.


Kandil Mesajı: Bu özel gecenin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun… Miraç kandiliniz mübarek olsun.


Kandil Mesajı: Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Miraç Kandilin mübarek olsun.


Kandil Mesajı: Bu gece Miraç Gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız af olsun. İyi kandiller.


Kandil Mesajı: Rabbim Sen affedicisin affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri mübarek Miraç kandili hatırına Affı Mağfiret eyle. Amin! Hayırlı Kandiller.


Kandil Mesajı: Yeryüzündeki tüm hastaların şifa, hastalıkların son bulması ümidiyle dua edelim. Miraç Kandiliniz Mübarek olsun.


Kandil Mesajı: Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısını naip et bize Allah’ım… Hayırlı kandiller.


Kandil Mesajı: Kandil gönüllerin kardeşlikle çarpıştığı ellerin dualarda buluştuğu gündür. Bugünü hakkıyla geçirebilenlerden olmak duasıyla hayırlı kandiller.


Kandil Mesajı: Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun…


Kandil Mesajları:Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kalbiniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç kandiliniz kutlu olsun…

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Nazardan Hasetten Ve Kötülüklerden Koruyan Dua

Kandil Mesajları: Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!


Kandil Mesajı: Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun


Kandil Mesajı: Bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.


Kandil Mesajı: Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.


Kandil Mesajı: Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Miraç kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!


Kandil Mesajları: Allah’ım! Lütfundan bize rızk ver, bizi rızkından mahrum etme, bize verdiğin rızıkları bizim için bereketli yap, katında bulunan nimetlere rağbetimizi arttır ve bizi gönül zengini eyle. (İbn Ebi Şeybe, Dua, 42) Kandiliniz mübarek olsun.


Kandil Mesajı: Yakınlık ne mekânda ne zamandadır, sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Miraç kandiliniz mübarek olsun.


Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx