27 Temmuz 2019 | 23:09
Üyelik
Bilinmiyor
Nerden?
Türkiye
Konular
60
Mesajlar
100

Kadına Masaj Yaptırmak Caiz mi?

Bayana Masaj Yaptırmak Günah mı?

Sayın hocam iyi günler. Cinsellikle ilgili bir sorum olacak. 21 yaşında bir gencim. Hiç sevgilim olmadı, cinsel ilişkim de. Kendimi tatmin etmek için genelde mastürbasyon yapıyorum. Bugün güzel iyi bir otelde masaja gittim. Terapist bayandı ve ben de tahrik olur gibi hissettim kendimi. Sonra sohbet sohbeti açtı derken… Engel olamadım. İstemiyordum Daha önce de gidiyordum Yani ama böylesi ilk defa oldu. … ve ilk defa bir bayanla cinsel ilişkiye girmesem de …

Suçlu hissettim ve çok üzüldüm çünkü böyle bir şeyi çok istememe hayal etmeme rağmen yapmayı hiç istemiyordum çünkü günah diyorum kendi kendime. Allah’ın rızası dışında olan hiçbir şeyi yapmak istemiyordum ama böyle bir hadise yaşamış oldum. Bunun dinimizde yeri nedir, nasıl yorumlanır? Direkt zinaya girer mi, ne yapmalıyım hocam? Kısmetim bereketim eksilirse diye çok korkuyorum. Bana bir açıklama yapar içimi rahatlatırsanız çok sevinirim. Böyle bir durumda olunca ne yapmalıyız, cehennemlik oldum Allah’ı kızdırdım diye çok korkuyor ve çok düşünüyorum. Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

Konu ile ilgili diğer yazı: Kadına Masaj Yaptırmak Caiz mi?

Bir önceki yazımız olan Aileyi Evliliğe İkna Etme Yolları? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Mumsema | 27 Temmuz 2019 | 23:31:06
  Mumsema

  Konular
  126
  Mesajlar
  100

  Hayırlı günler kardeşim. Öncelikle bir erkek olarak bayan birisine masaja olman caiz değildir haramdır. Bu yaptığın şey tam bir zina değildir ama zinaya götüren büyük bir günahtır. Allah’u teala kuranı kerimde zinayı sadece yasaklamamış, zinaya götüren yolları da haram kılmıştır. Tövbe istiğfar et ve bir daha bu hataya düşme. Erkeğe bayanın veya bir erkeğin bayana masaj yapması asla caiz değildir günahtır. Allah tövbe edeni ve o günaha bir daha dönmeyeni affeder.

 • Konuya Bir Cevap Yazın


  Ana Sayfa
  2019, Mumsema.
  www.mumsema.com Copyright © 2019
  ...