Mumsema

İki kez ard arda ihtilam olmak

  • 08 Mayıs 2021
  • 727 kez görüntülendi.
İki kez ard arda ihtilam olmak
resmin alt tagı

İki kez ard arda ihtilam olmak

Nadide Neyzen
Arkadaşlar merhaba.15 yaşında bir bireyim.Dün akşam yatağıma yattım ve kalktığımda(erken saatlerde) ihtilam olduğumu farkettim.Daha sonrasında meni bulaşan yerleri yıkadım ve gusül abdesti alıp yatağıma yattım.Yaklaşık 2-3 saat sonrasında tekrar kalktım ve yine ihtilam olduğumu farkettim.Hemen meni bulaşan yerleri yıkayıp gusül abdestini aldım.Fakat bu böyle mi devam edecek ? Ben günah olduğu için mast. yapmıyorum.Böyle olunca da hem ailevi açıdan hem de bedensel açıdan sorunlar oluyor.Lütfen yardım edin ne yapmalıyım ?


Yorum: İki kez ard arda ihtilam olmak

#UguR
Gece yatarken abdestli yatın ve sağ tarafınıza yatıp: Felak-Nas-İhlas-Ayetel kürsi gibi sureleri okuyabilirsiniz. Yatarken kötü şeyler düşünmeyin. Önceden bende de her hafta gelirdi resmen. Gecenin 4’ünde felan gusül alırdım.


Yorum: İki kez ard arda ihtilam olmak

Nadide Neyzen
Evet yatmadan önce 3 ihlas 1 Fatiha Felak , Nas ve Ayet el Kürsi okuyorum her gece hemde ama abdestli yatmayı ve yatağın sağ tarafına yatmayı deneyeceğim.Allah razı olsun 🙂


Yorum: İki kez ard arda ihtilam olmak

MuratKıyma
Genelde sırt üstü yatınca ihtilam olunur.Ben hep ihitilam olunca sırt üstü olduğumu gördüm.Dediğiniz gibi sağ tarafı yatmayı deneyiniz.Sureleri okuyarak abdestli bir şekilde yatınız.Selametle..


#UguR
Bende gece gece uğraşıyordum bıkıyordum yani haftada kaç kez gusül almaktan. Sonra abdestli yatmaya başladım gelmemeye başladı 🙂 Bir kaç ay önce 1 kez uykuda gelmişti ama o zaman abdestsiz yatıyordum şuanda abdestsiz yatıyorum ama yine de gelmiyor. Ama sürekli sağ tarafıma yatıyorum ve kötü düşünceler düşünmüyorum.


Nadide Neyzen
Çok doğru .Bende hep geceleri sırtüstü yatardım vay be 🙂 Bundan sonra dediklerinizi uygulayacağım . Allah hepinizden razı olsun 🙂


#UguR
Allah sizden de razı olsun yarın bu konuya bakacağım yorumunuzu bekliyorum bu gece olup olmadığına dair 🙂

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Evcil Hayvanlarımız Cennete Giriyor mu ?

Nadide Neyzen
Sizlere çok teşekkür ediyorum ve bu gece olmadı 🙂 Allah tekrardan razı olsun sizlerden 🙂 🙂


#UguR
Rica ederim, Allah sizden de razı olsun. Gece yatarken sapık şeyler felan düşünmeyin. 🙂


Nadide Neyzen
Yok asla düşünmem yatarken öyle sapık şeyler . Ayrıca dün akşam da namaza başladım uzun aradan sonra inşAllah böyle devam eder . Vesile olduğunuz iyi şeyler için çok teşekkür ediyorum herkese.Bu forumu tanımam benim için ayrıcalık oldu 🙂

resmin alt tagı

#UguR
Allah kabul etsin. Sakın namazlarınızı aksatmayın. Günlük 1 saat sürüyor bu fazla bir şey değil zaten. Bilgisayarda oturacağımıza veya başka şeyler yapacağımıza namazımızı kılarsınız. Namazınızı kılın vaktinde, sonrada öbür işlerinizle uğraşırsınız.


3 gun ard arda ruyalanmak

resmin alt tagı
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx