Mumsema

Cunüplük nasıl anlaşılır

  • 08 Mayıs 2021
  • 857 kez görüntülendi.
Cunüplük nasıl anlaşılır
resmin alt tagı

Cunüplük nasıl anlaşılır

hakan3428
S.A herkese.Ben bi soru sorcaktım cunüp olup olmadığımızı nasıl anlarız cunüp olurken illaki zevk almak zorundamıyız gece olmadığı sürece iç çamaşırda leke bırakırmı? ve meni çıkmadığı sürece cunüp olnurmu? cevaplarmısınız arkadaşlar

ALLAH RAZI OLSUN …


Cünüp olmadığımızı nasıl anlarız

#UguR
Meni çıkarsa cenabet olursunuz.


Cevap: Cunüplük nasıl anlaşılır

hakan3428
olmam için çıkması şart dimi ve bende böle bir şey oluyor ve beni bu çok rahatsız ediyor çıkmadığını biliyorum ama aklımdan bir ses çıktı cunüp oldun diyor bundan bir kurtulamadım gitti beni çok rahatsız ediyor çıkmadığı halde çıkmış gibi hissediyorum tuvalete gidip bakıyorum ama bir şey yok yardımcı olur musun bunu yenmeme


Cevap: Cunüplük nasıl anlaşılır

#UguR
Eğer meni çıkmadıysa gusül almanıza gerek yok. Vesvese yapmaya gerek yok.


Musluman533
Selamünaleyküm kardeşler,

Bir şey beni rahatsız ediyor. Bazen orgazmda olduğu gibi ama daha az kuvvetli olan kasılmalar var. Bazen öylesine gelir, ama diğer zamanlarda, örneğin, bir film izlediğimde ve cinsel bir sahne geldiğinde, bir kaç tane kasılma geliyor. Ya da cinsel düşüncelerim varsa. Fazla düşünmüyorum, belki 10 saniyede oluyor. Eskiden mastürbasyon yapardım ama Allah’ın iziniyle bıraktım. Sorun şu ki, bu kasılmalarda spermin olup olmadığı bilinmemektedir. Bence sperm çünkü kasılmalar geliyor. Ayrıca gelirse de çok az gelir. Bakınce Islak bir şey görmüyorum, ama sadece cinsel organımı sıktığımda ve işemek ile yapışkan bir şey çıktığında fark ediyorum. Bu durumda meni olduğunu anlayamam( İhtilam olduğumda bile, ıslak bir şey görmüyorum, ama sadece cinsel organımı baştan sona kadar sıksam hafif bir yaşlık görüyorum veya idrar yapınca viskoz bir şey fark ediyorum).

Cinsel düşünceleri gelmesinden korkuyorum, çünkü o kasılmaları geleceğinden korkuyorum, bundan sonra tekrar gusül yapmak zorunda kalıyorum, çünkü sıvının meni olduğunu sanıyorum. Ama bu düşünceleri kontrol edemiyorum, çünkü normaldir, her genç kişi de bazen olur. Terbiyesiz şeylerden de uzaklaşıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum, bir fikir verir misiniz. Her bu olduğunda gusül mü alayım yoksa vazgeçip geçeyim mi. Çok yorucu oluyor. Meni fışkırarak ve hazzın hasıl olarak geldiğini biliyorum, bunlar bende yok, ama kasılma olduğu için çok şüpheleniyorum. Belki bende bir problemden dolayı meni çıktığını düşünüyorum. Bi de meni fazla halde çıkar diyorlar, ama ben ihtilam olunca da çok az çıkıyor veya cinsel organda kalıyor. Yardımınızı rica ederim.

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Telefonla şehvetli konuşmak zina sayılır mı?

Allah’a emanet olun.


Ensar
Kasılma esnasında meni çıkmıyorsa cünüp sayılmaz sınız, insna vücudunda bazen şehvet esnasında mezi yani böyle şeyler seyredilince az yapışkan sıvı çıkması olabilir bunada mezi denir. Meni dışarı çıkar ve avuç içi büyüklüğünde olursa gusül alırsınız. Aksi taktirde sürekli böyle görüntü vs şeyleri gördükten sonra gusle gerek yoktur. Müstehcen olan görüntü gibi şeylerden uzak durun kendinize mukayyet olun.

resmin alt tagı

Musluman533
Teşekkür ederim hocam, uzak duruyorum Allah razı olsun. Bir sorum daha var. Ben cinsel rüya görünce hiç yaşlık görmüyorum. Cinsel organımı baştan sona kadar bir kaç defa sıkınca çok az bir yapışkan sıvı çıkıyor. Bazen bu da çıkmıyor, idrarla beraber geliyor. Peygamberimiz dedi ki yaşlık olmasa gusül gerekmez. Ama sizce normal midir meninin bu kadar az çıkması? Çünkü bu forumda okudum dediler ki meni avuç içi kadar çıkar, sizin dediğiniz gibi. Acaba ben hiç ihtilam olmuyor muyum, yoksa bende problemden dolayı meni çok az mı çıkıyor ihtilam olunca?
Allah razı olsun

teşekkür ederim hocam. Evet uzaklaşıyorum Allah razı olsun. Benim bir sorum daha var. Ben cinsel rüya görünce ve uyanınca bir yaşlık görmüyorum. Cinsel organımı bir kaç defa sıkıp çok az bir yapışkan sıvı çıkıyor. Bu anda cunup olduğumu sanırım, ve gusül abdesti alırım. Ama bu yapışkan sıvı çıkmasa idrarla beraber bir yapışkanlık çıkıyor. Bu forumdaki kişiler sizin gibi diyorlar ki meni avuç içi kadar çıkar, küçük damla mezi/zevk suyu olur. Şimdi benim durumumda vücutta problemden dolayı meni çok az çıkmış ola bilirmi, yoksa bu sıvı az olduğu için mezi mi sayılır ? Bu konuda kafam karıştı, çünkü yaşlık görünmediği için ne olduğu anlıyamıyorum. Farz et bir gün kalktım ve idrardan sonra yapışkan bir sıvı hissediyorum, bu meni dışında başka şeyler de olabilir. Bu durumda benim nasıl davranmam lazım?
Allah razı olsun

Bu konu İlginizi Çekebilir ;  Davut Peygamber 99 Koyun Kıssası

ACİLSERVİS
Çıkan şey meni ise ve az olduğunu düşünüyorsan üroloji uzmanı ile görüşmelisin.


cünüp olmadığımızı nasıl anlarız, meni olduni nerden.anlariz, cünüp olduğun nasıl anlaşılır

resmin alt tagı
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Tıkla Soru Sor Yada Yorum Yapx